Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

seminarium Wrocław
#1

Na koniec marca planujemy kolejne z organizowanych przez nas seminariów, tym razem we Wrocławiu. W dniu jutrzejszym będę dogrywał szczegóły, więc pewnie w weekend napiszę na ten temat znacznie więcej. Na ten moment mam natomiast następujące pytanie: Czy bylibyście zainteresowani wpleceniem w zajęcia seminaryjne elementów akrobatyki powietrznej (cyrkowej). Istnieje możliwość zaproszenia do współpracy dwóch wspaniałych akrobatów będących zarazem artystami cyrkowymi. Możemy więc do programu zajęć wkomponować strapsy (jedwabne szarfy w które można się zawijać i wykonywać bardzo ciekawe ewolucje). Bardzo proszę o wypowiedź jak największą liczbę osób.

Żeby lepiej pokazać o co mi chodzi krótki filmik ze strapsów w wykonaniu człowieka który miałby poprowadzić te zajęcia:

#2

Będąc szczerym to ja nie jestem zainteresowany, a tą normalną akrobatyką ziemną tak :-) .Chętnie już zgłosze swój przyjazd, bo z Poznania mam całkiem blisko do Wrocławia.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#3

Dzięki Julo, proszę o wypowiedź jak najwięcej ludzi, bo chciałbym znać Wasze preferencje.
#4

Jestem jak najbardziej za akrobatyka powietrzna i chętnie spróbuję swoich sił na szarfie ;-)

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#5

Liczyłem, że może jednak będzie w Łodzi Sad Szkoda, do Wrocka mam za daleko.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#6

Organizujemy we Wrocławiu z paru powodów:

1) Chcemy wesprzeć nowo otwartą sekcję.
2) Jest tam świetna kadra.
3) Dwie w pełni wyposażone sale do dyspozycji Smile
#7

Akrobatyka jak najbardziej ale samymi szarfami też nie jestem specjalnie zainteresowany. Czekam na konkretną datę, mam nadzieję, że uda mi się dojechać Smile
#8

(2014-02-27, 13:45)Emil napisał(a):  Akrobatyka jak najbardziej ale samymi szarfami też nie jestem specjalnie zainteresowany.

Popieram, wolałbym się nauczyć robić np. salto, bo nie potrafię, a co dopiero akrobatyka na szarfachWink

Aczkolwiek chętnie bym coś takiego na własne oczy zobaczył.
#9

Panowie, nigdy nie próbowałem tych szarf ale wydają mi się podobne do kółek ale łatwiejsze. Zwróćcie uwagę,że jak robi rozpięcie owija się szarfą w łokciu, co skraca dźwignie. Według mnie, to możebyć fajna zabawa Smile
#10

Nie ma sensu czegokolwiek negować Wink na pewno każdy skorzysta na tym seminarium cokolwiek by tam nie byłoSmile

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości