Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

seminarium Wrocław
#11

Jestem za szarfami, ale żeby nie był to jedyny punkt programu Wink Można wiedzieć jakie tematy będą poruszane na seminarium, datę i cenę? Smile
#12

Jakby co to 28-30 marca mam warsztaty w Olsztynie więc liczę na inny termin Wink

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#13

szarfa, silk, aerial straps, moze nie kazdy wie o co biega, wiec tłumaczę
jest to element choreografi cyrkowej ściśle powiązany siłą z kółkami gimnastycznymi, akarobacją z akrobacją gimnastyczną, oraz zawiera jeszcze jeden element, którego gimnastyka sportowa w 2 powyższych przypadkach nie obejmuje, czyli gracja ruchów

tutaj mały przykład, chociaż nie jest to straps ani silk, ale zasada podobna.

#14

Dobrze powiedziane Smile Gracja.... aż łezka się kręci w oku Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#15

Do jutra powinienem mieć potwierdzenie terminu i składu kadry prowadzącej oraz program. Jak tylko wszystko ustalę dam znaćSmile

Co do strapsów, to będąc we Wrocławiu próbowałem. Pięknie się na tym lata i ciężko ustabilizować pozycję. Jak dla mnie bardzo ciekawy element. Oczywiście byłby dodatkiem a nie jedynym punktem programuSmile
#16

Jaki termin seminarium bo trzeba wszystko sobie pod to poukładać już zawczasu Smile ??

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#17

22.03.sobota. Po południu podam więcej szczegółów Smile
#18

Ja koniecznie poproszę o ciekawe filmy z seminarium, będę z Wami duchem Tongue
#19

Szarfy rewelacja ! Smile tylko obawiam się że będę pracować akurat.. Sad zależy jeszcze na którą godzinę Smile
#20

Niestety musimy przesunąć termin seminarium we Wrocławiu na początek kwietnia. Jedynym wolnym terminem w marcu był 22. Okazuje się jednak, że w tym dniu w Krakowie odbywa się puchar Polski w gimnastyce sportowej i w związku z tym nie uda nam się ściągnąć na ten termin trenerów, których bardzo byśmy chcieli. Mamy jednak bardzo ciekawe plany związane z tym seminarium i myślę, że będzie bardzo ciekawe. W najbliższych dniach będę chciał potwierdzić nowy termin i skład kadry Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości