Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

seminarium Wrocław
#51

hehe nie zakładaj się Smile nie chcę Cię narażać na koszty ! Smile o rany przeraziłam się lekko Smile zobaczymy jak będzie to wszystko wyglądać w moim wykonaniu. . . co do gwiazdy... to boję się na samą myśl. . . Smile ale trzeba przełamywać swoją strefę komfortu .. Smile
#52

Soniu mam do dyspozycji koleżankę która trenuje pole dance i tutaj moje pytanie czy ją zabierać ?? Smile
#53

No, Natalia nie tylko trenuje pole dance. Ona wymiata we wszystkim czego się dotknie.

Sonia, nie masz czego się bać. Te elementy są dużo prostsze niż wyglądają Smile

chciałbym krótko opisać trenerów którzy będą prowadzić nasze seminarium we Wrocławiu:

Michał Bogus - na co dzień prowadzi sekcję gimnastyczną w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Jego podopiecznych mogliście nie raz zaobserwować na naszym fanpage. Jeden z jego uczniów Kacper Garnczarek zrobił na Mistrzostwach Polski Tkacheva w wieku 11 lat! Wcześniej nie dokonał tego nikt Smile

Jacek Wodyk - również z Pałacu Młodzieży Katowice. swoją przygodę ze sportem rozpoczynał od akrobatyki w której osiągał znaczące sukcesy. Dziś wszechstronnie prowadzi zawodników gimnastyki ale jeśli chodzi o elementy akrobatyczne jest bez wątpienia jednym z najlepszych specjalistów w Polsce.

Obu Panów miałem okazję nie raz obserwować w pracy trenerskiej. Ich podejście do zawodników jest niezwykle metodyczne i nowoczesne. Bez wątpienia pływ na to mają częste wyjazdy szkoleniowe do Francji.

Paweł Wierzchoń "Newcio" - na co dzień sekcja gimnastyczna Legii Warszawa. Student ostatniego roku warszawskiego AWF. Trener gimnastyki klasy II, instruktor kulturystyki. Ci którzy byli na poprzednim seminarium, lub na kursie instruktorskim wiedzą jak wysoki poziom prezentuje. Pod jego wielkim wrażeniem jest legenda polskiej gimnastyki Andrzej Szajna (były Mistrz Europy, dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Świata i 17 krotny Mistrz Polski). Po wczorajszym kursie instruktorskim Pan Andrzej bardzo ciepło się o nim wypowiadał a dziś zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie Pawła prezentującego asekurację do salta tyłem z podpisem "świetna asekuracja".

Bartłomiej Kaźmierski "Mrówek" - Doskonale znany naszym użytkownikom z wypowiedzi na forum i przede wszystkim swoich doskonałych tutoriali. Na co dzień student AWF Katowice. Instruktor gimnastyki czynnie uprawiający ten sport pod okiem Michała Bogusa i Jacka Wodyka. Świetne podejście treningowe zawdzięcza zarówno doskonałej metodyce którą wciąż doskonali, jak również dużemu doświadczeniu wynikającemu z wyczynowych treningów. "Mrówek" jest już marką samą w sobie. W tej chwili jest chyba najbardziej rozpoznawalnym instruktorem gimnastyki w naszym kraju Smile
#54

o rany nawet nie wiedziałem o tym nie wiem co powiedzieć
#55

lepszej zapowiedzi nie da sie napisac Smile dwoch poznalem osobiscie i popieram slowa poprzednika Smile

Wysłane z telefonu Smile
#56

Z przykrością informuję, że w związku z małą ilością chętnych do wzięcia udziału w tym seminarium zmuszeni jesteśmy je odwołać Sad Osobiście bardzo żałuję, bo udało nam się skompletować świetnych prowadzących i bardzo ostrzyłem sobie na nie zęby.
#57

Ehh... Ile osób potrzeba byłoby żeby seminarium mogło się odbyć?
#58

kurcze szkoda

Wysłane z telefonu Smile
#59

(2014-04-02, 14:17)mako52 napisał(a):  Ehh... Ile osób potrzeba byłoby żeby seminarium mogło się odbyć?

Ze względu na duży koszt wynajęcia sali, wykładu i wynagrodzenia trenerów przyjezdnych (nasza ekipa tradycyjnie robi za free) potrzeba nam minimum 30 osób.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości