Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

tanie pomoce do ćwiczeń
#1

Idzie wiosna i wszyscy przygotowują sie do wyyjścia z ładną sylwetkąTongue,w związku z tym jako bywalczyni dwóch kokurncyjnych marketów-Lidla i Biedry podpowiadam,że w przyszłym tygodniu dużo cieekawych pomocy do ćwiczeń i tto wbardzo sympatcznych cenach-podpory do pomppek,drążki,platforma równoważna,ciiężarki i nawet dwa rodzaje ketli-a ponieważ część z was szuka takich rzeczy to proszę bardzoSmile
#2

Te drążki z taśmami u mnie były już we wtorek jak byłem Tongue
Platforma do balansowania jest ciekawa, przemyślę zakup, dzięki Smile
#3

(2014-02-14, 22:29)Seth napisał(a):  Te drążki z taśmami u mnie były już we wtorek jak byłem Tongue
Platforma do balansowania jest ciekawa, przemyślę zakup, dzięki Smile

Też mam na nią chrapke i zastanawiam się nad tymi ketlami,czy dla dziewczynek tosą odpowiednie,czy lepsze ciężarki?
#4

Moim zdaniem za lekkie. Chyba, że jesteś tak bardzo słaba Tongue
Dla przeciętnej dziewczyny nawet w ETK jest polecane 8kg min Wink

Swoją drogą ciekaw jestem co się kryje pod określeniem "zegarek sportowy", kiedyś pamiętam, że w Lidlu były proste zegarki z pulsometrem. Kiedyś chciałem się pobawić pulsometrem, aczkolwiek żal mi siana na dobry pulsometr, przynajmniej na początek. Tongue
#5

(2014-02-14, 23:04)Seth napisał(a):  Moim zdaniem za lekkie. Chyba, że jesteś tak bardzo słaba Tongue
Dla przeciętnej dziewczyny nawet w ETK jest polecane 8kg min Wink

Swoją drogą ciekaw jestem co się kryje pod określeniem "zegarek sportowy", kiedyś pamiętam, że w Lidlu były proste zegarki z pulsometrem. Kiedyś chciałem się pobawić pulsometrem, aczkolwiek żal mi siana na dobry pulsometr, przynajmniej na początek. Tongue
Pulsometr to lepszy w komplecie z tą taśmą na klatę,a te ketle to sobie daruje,mam już takie zgrzebne ciężarki po 3kg każdy i koty po 7 kg każdyTongue
#6

ghost, z kettlami, to jak już kupować to lepiej cięższy i nauczyć się z nim poprawnie ćwiczyć. Nie ma sensu wydawać kasę na jakieś lekkie, badziewne podróbki, których się będzie używać w ten sam sposób co hantelek ze strychu. Za tym stoi dość pokaźna metodyka treningowa, którą warto ugryźć, żeby się nimi bawić. Za to hantelek, obciążników na kostki/nadgarstki, itp. można użyć jako obciążenia do ćwiczeń gimnastycznych, których już się uczysz, albo rozciągania.

Natomiast drążki, poręcze, równoważnia, itp. brzmią ciekawie.
#7

(2014-02-15, 00:29)Tullar napisał(a):  ghost, z kettlami, to jak już kupować to lepiej cięższy i nauczyć się z nim poprawnie ćwiczyć. Nie ma sensu wydawać kasę na jakieś lekkie, badziewne podróbki, których się będzie używać w ten sam sposób co hantelek ze strychu. Za tym stoi dość pokaźna metodyka treningowa, którą warto ugryźć, żeby się nimi bawić. Za to hantelek, obciążników na kostki/nadgarstki, itp. można użyć jako obciążenia do ćwiczeń gimnastycznych, których już się uczysz, albo rozciągania.

Natomiast drążki, poręcze, równoważnia, itp. brzmią ciekawie.

Dzięki za rade co do ketli,ta równoważnia to fajna rzecz ,ćwiczyłam na niej stabilizację kolana'działa również bardzo dobrze na stopy i biodra
#8

To jest taki niby drewniany kapelusz? Big Grin
#9

(2014-02-15, 10:42)krzysiek20ino napisał(a):  To jest taki niby drewniany kapelusz? Big Grin

Tak,odwrócony ijeszcze z taką podkladką ,żeby było wyżej-kiedyś za dużo na tym kapeluszu postałam,to miałam całe stopy jak po długim bieguBig Grin
#10

No to jest akurat mega zabawka. Big Grin Taki windsurfing na lądzie. Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości