Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska
#31

Zahir kiedy podasz więcej informacji na ten temat?
#32

Mrówek, nie chodziło mi tyle o umiejętności i część teoretyczną, a o mój wiek bo na pewno są jakieś wymagania wiekowe, do tego utrudnienia finansowe i obowiązkowa nauka w liceum raczej jeszcze mi zabraniają Big Grin
#33
Wink 

Wspaniały pomysł. Czy w kursie będzie zawarta nauka wszystkich elementów, które trzeba umieć by zdać egzamin? Oczywiście jestem za, najlepiej jakby to był Wrocław Wink ale ustalmy tak, aby wszystkim pasowało i aby każdy wyniósł z tego jak najwięcej (ktoś wspominał wcześniej o dobrze wyposażonej sali w Łodzi)

Pozdrawiam
#34

Panowie, by ten projekt ruszył potrzebujemy 20 chętnych, którzy będą gotowi raz w miesiącu pojechać na intensywne zamknięte seminarium. Jak wcześniej pisałem będą one organizowane w różnych miejscach, bo będziemy chcieli zaangażować najlepszych trenerów i wielu z nich będzie chciało przeprowadzić te zajęcia na swojej sali. Chcielibyśmy ruszyć od marca ale na razie pomimo olbrzymiego zainteresowania formalny akces zgłosiła 1 osoba!

Jeszcze jedna rzecz: Dla osób biorących udział w kursie udostępnimy specjalny dostęp do ukrytego forum na którym będziemy umieszczać materiały metodyczne.
#35

Może ten brak formalnego potwierdzenia osób zainteresowanych wynika właśnie z braku szczegółów?
Ja jestem zainteresowany, ale chciałbym czegoś więcej się dowiedzieć, np. do kogo mam zgłosić swój udziałSmile
#36

Zgłaszam udział

to tylko przygotowanie do kursu robionego przez pzg czy jak ?
#37

Zahir, Ja podpisuje się pod wszystkim w ciemno Big Grin Tylko zacznijmy Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#38

Poproszę wszystkie osoby, które są chętne o przesłanie maila na adres gimnastyka.gdansk@gmail.com z tytułem grupa instruktorska oraz w treści:

nick z forum
imie i nazwisko
mail kontaktowy
telefon kontaktowy

Wydaje mi sie ze tak bedzie najlepiej. ktoś pisze na prov, ktoś na maila, a ktoś tutaj, ciezko to usystematyzować, wiec prosiłbym osoby, które poważnie podchodzą do tematu o zastosowanie się do powyższych wskazówek.

Jeżeli chodzi o szczegóły kursu, niedługo podamy co i jak.

Więc jeszcze raz prosze wszystkie zainteresowane osoby o odpowiedni mail.
#39

czekam na info dokładne wtedy będę wiedział czy się pisać a tak to tylko w ciemno
#40

Panowie, proszę o sprecyzowanie pytań jakie macie odnośnie tego kursu. Idea jest taka, by był to kurs przygotowawczy do właściwego kursu organizowanego przez PZG. Na egzaminie trzeba zaliczyć egzamin praktyczny obejmujący każdy przyrząd gimnastyczny. By się do tego przygotować potrzebny jest regularny trening pod okiem doświadczonych trenerów. Również metodyka prowadzenia zajęć wymaga doszlifowania. Jeśli macie jakieś szczegółowe pytania piszcie w tym wątku a postaram się na nie wszystkie odpowiedzieć.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości