Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska
#21

egzamin zweryfikuje umiejętności i wiedzę. Jak ktoś czuje się pewny swoich umiejętności i wiedzy to nie musi chodzić na zajęcia. Ale czy ktoś jest tego tak pewien ?
#22

Fajna inicjatywa... dla mnie jednak za wczesnie - po prostu nic nie umiem. moze kiedys.
kp
#23

Podobnie jak Kubuś, nic jeszcze nie umiem i jestem chyba za młody, bo pewnie trzeba być pełnoletnim. Może kiedyś bo to jedna z moich opcji na przyszłość, coś w tym stylu więc to byłaby mega sprawa. Ale bardzo mocno popieram takie inicjatywy! Brawo!
#24

Inicjatywa naprawde godna, chęci są tylko sali i funduszy na nią brak.A tak przy okazji, to czy tradycyjne seminaria będą odbywały się nadal?

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#25

Oczywiście, że będąSmile
#26

(2014-01-12, 17:53)Newcio napisał(a):  egzamin zweryfikuje umiejętności i wiedzę. Jak ktoś czuje się pewny swoich umiejętności i wiedzy to nie musi chodzić na zajęcia. Ale czy ktoś jest tego tak pewien ?

Żeby być pewnym to trzeba najpierw widzieć jak taki egzamin wygląda : ) Podejrzewam, że na tym forum taką wiedze posiada tylko kilka osób. Fajnie jakbyś przybliżył trochę temat.
#27

ja na swoim miałem, teorię i metodykę ćwiczeń gimnastycznych w 6 dyscyplinach i umieć wykonać te elementy przynajmniej na poziomie klasa młodzieżowa + klasa III. Oczywiście nie wszystkie, ale te najbardziej wartościowe, wiadomo że nikt manny nie zrobi, ale wspierania, salta, przerzuty, zamachy na każdym przyrządzie trzeba umieć
#28

Kello i Kubus Puchatek właśnie takie zajęcia mają na celu nie tylko podniesienie waszej wiedzy teoretycznej ale również sprawności fizycznej Smile
Myślę ,że w ciągu takich 15 spotkań 6h jesteście wstanie opanować wszystkie podstawowe elementy z zakresu akrobatyki i podstawowych ćwiczeń na przyrządach.
#29

Czekamy więc na rozwój wydarzeń Smile

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#30

Jeśli okolice wawy to jestem tam pierwszy Smile tylko bark od 3 miesięcy boli ;/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości