Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska
#11

Jestem za, choć koszty trochę by wzrosły Big Grin
#12

Zahir może napiszemy projekt na dotacje do tych seminarek? :-)

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#13

Ja również jestem zainteresowanySmile
#14

Podoba mi się pomysł.
Jestem za !!
#15

Ja również jestem chętny na seminaria. kiedy pierwszy wyjazd ? ;D
#16

(2014-01-10, 16:48)Dudo napisał(a):  Zahir może napiszemy projekt na dotacje do tych seminarek? :-)

Jeśli znasz się na pisaniu projektów, to bardzo chętnie ale z tego co wiem pieniądze z "kapitału ludzkiego" będą dostępne najwcześniej w przyszłym roku.
#17

Pomysł zacny i należą Wam się za to brawa. Jednak w moim osobistym przypadku idę w myśl zasady, która mówi: "co jest do wszystkiego to jest do niczego" i ograniczę się jednak do dalszego rozwoju w kierunku treningu funkcjonalnego. Nie można być przecież ekspertem we wszystkim... Czekam więc na kolejne seminarium przez Was organizowane a kursy i szkolenia zostawiam innym. Big Grin

Jeszcze raz brawa za pomysł, trzymam kciuki za szybką, sprawną i bezproblemową organizacje całego przedsięwzięcia.

[Obrazek: logo.png]
#18

Witajcie. popieram inicjatywę , jestem jak najbardziej za! Wchodzę w to!
#19

Te spotkania całodniowe w weekendy rozumiem? Co jeśli ktoś ominie 1 albo 2 spotkania?
#20

Satetsu, nie chcemy występować z pozycji żandarma i rozliczać każdego z obecności. Rozumiemy, że każdemu może coś wypaść. Potrzebujemy jednak ludzi którzy wykażą się samo dyscypliną i sami będą pilnowali obecności. Za każdym razem będziemy ustalali z prowadzącym stawkę. Będziemy chcieli ściągać naprawdę najlepszych a co za tym idzie trzeba będzie im za to dobrze zapłacić. Jeśli nagle zamiast 20 osób przyjadą 3, to nie będziemy w stanie opłacić ani trenera, ani sali. Dlatego zależy nam, by każdy przemyślał swój udział w tym przedsięwzięciu i jeśli się na nie zdecyduje brał systematyczny udział w seminariach. Jeżeli wypadnie mu coś losowego, to liczę, że taka osoba zadzwoni i poinformuje nas, byśmy mogli przewidzieć wcześniej ilość osób biorących udział w zajęciach.

Jest jeszcze jeden aspekt sprawy. Częsta absencja będzie powodowała "odstawanie" od grupy, co może przełożyć się na efekt egzaminu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości