Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mistrzostwa/zawody amatorów
#1

Witajcie.Jak w tytule czy była by szansa organizowania oprócz lub podczas seminariów takich zawodów? Poziom uczestników konfrontacji jest dla mnie bardzo dobry a przecież ludzie biorący udział to nie są wyczynowcy tak jak i ja więc fajnie było by wymyślić coś na wzór tego jak robią to na zawodach street workout tylko wiadomo "po gimnastycznemu" ;-) może jakieś układy na kółkach,sety,na macie itp. Co Wy na to?
#2

O! Jestem jak najbardziej za. Czyli zasady jak w konfrontacjach, tyle że układy? Bardzo dobry pomysł.
#3

Ja nie wiem jeszcze o co chodzi, ale i tak jestem chętny ^^
#4

Dobry pomysł, dodałoby to seminarium atrakcyjności.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#5

Aaaaj. ;d Nie doczytałem, że na seminarium, ale i tak dobry pomysł. Wink
#6

Ale napisałem też "oprócz" bo ja i seminarium. Kiepsko to widze.
#7

mowa o zawodach w stylu konfrontacji tyle, że na żywo ? Jest to jakiś pomysł, coś w stylu crossfitu ale w prawidłowym wydaniu ćwiczebnym
#8

W większości krajów odbywają się takie zawody. W Polsce nikt ich jednak nie organizuje, bo ministerstwo sportu nie da pieniędzy na zawody które nie służą selekcji olimpijskiej. Oczywiście, że o tym myślimy. Były by to normalne zawody gimnastyczne ze wszystkimi konkurencjami i przyrządami, sędziowane według punktacji FIG. Przy czym była by możliwość startu w kategoriach wiekowych, tak by mogli wziąć udział nawet bardzo zaawansowani seniorzy Smile Żeby to zorganizować trzeba jednak zebrać trochę więcej ludzi, pozyskać sponsorów i podnieść poziom ludzi startujących. Myślę, że na przestrzeni tego roku podniesiemy poziom Konfrontacji tak, by zacząć przygotowywać użytkowników do układów gimnastycznych i za rok, jak dobrze pójdzie zorganizujemy prawdziwe zawody. Do tego czasu będzie jednak możliwość rywalizacji nie tylko w Konfrontacjach, lecz również na eventach które planujemy w sezonie letnim Smile

Dla tych co jeszcze nie widzieli, tak to wygląda na świecie. Przed Wami najstarsza zawodniczka gimnastyki na świecie Johanna Quass lat 86 Smile

#9

Na takie zawody to trzeba już coś pokazać jak zahir pokazał, kilka osób może by się kwalifikowało, a inni(myślę o sobie) to mogą ręczniki co najwyżej podawać. A tak pozytywniej, to w tym roku planuję zrobić bardzo duży postęp i dojść do przyzwoitego poziomu. Wszystko mam poukładane w głowie, jednak zacznę pewnie dopiero ostre treningi od marca-czerwca. Ale to i tak sporo czasu, żeby osiągnąć zamierzone cele na nowy rok.

Ogólnie fajna sprawa, jak to napisał zahir, za rok dwa to by mogło wypalić(jeżeli mamy bazować na ludziach z konfrontacji), ale Kello Krzyśkowi i Tomo chyba chodziło o coś takiego mniejszego na początek po prostu. Przynajmniej ja tak to widziałem po przeczytaniu pierwszych komentarzy.

Inicjatywa bardzo fajna, ja zawsze popieram takie sprawy(nawet z moim poziomem).
#10

póki 90% ludzi skupia się wyłącznie na gimnastycznym treningu siłowym (GST) to nie ma co nawet myśleć o zawodach. Trzeba najpierw zmienić podejście do gimnastyki, bo gimnastyka to nie tylko siła. A jak zauważyłem to niektórzy się obrażają jak im się zwraca uwagę na błędy techniczne...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości