Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mali Mistrzowie
#11

Tomo, nie ma mowy o zmuszaniu dzieci do czegokolwiek. Moa córa (która jest w wieku Twojej) jak tylko widzi kółka gimnastyczne, to wyrywa jej się wielki okrzyk: KÓŁKA!!! Chcąc sobie poćwiczyć muszę wymykać się z kółkami ukradkiem. Filmik który wrzuciłem jest bodajże z września, teraz ma mniej styczności z tym sprzętem bo ćwiczę na dworze. Ale parę miesięcy temu zaczynałem już ją uczyć poziomki na kółkach i myślę, że do tego wrócimy jak tylko zrobi się cieplej Big Grin
#12

Tomo, Kello, prześlijcie na priv adresy do wysyłki. Wasi mistrzowie zasłużyli na koszulki Smile
#13

Dziękuję w imieniu mojej córeczki na pewno bardzo się ucieszy i jak tylko będzie ją miała to założy na swój trening i wyślę Wam jej zdjęcie.
#14

Ja również bardzo dziękuję w imieniu El Szymona "kamerzysty" chyba moge go tak nazwać bo go męczę ciągle nagrywaniem, ale zaczął się uczyć stać na rękach przy ścianie. Jak mu zacznie wychodzić to podeślę kolejny filmik Smile i wstawię jego zdjęcie w koszulce jeśli dojdzie.
#15

Panowie, skoro obiecałem, to dojdą i to wkrótce :-) Z niecierpliwością czekam na kolejne filmiki :-)
#16

Sam bym coś wstawił, tylko muszę dorobić się dzieci xD

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#17
Rainbow 

    Moja mistrzyni zadowolona i dziękuję!
#18

Super fotka TomoSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości