Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przywitanie
#1

Hej,

Jestem Maciek, lat 31, mieszkam we Wrocławiu. Kalisteniką zainteresowałem się kilka lat temu, głównie w celu poprawy postawy ciała i ogólnej kondycji fizycznej (siedząca praca). Zaczynałem ze "Skazanym na trening", później czerpałem info m.in. z tego forum, filmów Mrówka na YT i stopniowo wsiąkłem w gimnastykę. Na ten moment mój trening to kółka w domu, a przed kwarantanną była też akrobatyka na sali.

Aktualnie szlifuję wspieranie ciągiem na kółkach (brzydkie ugięcie nóg w kolanach w początkowej fazie). Jeżeli chodzi o kółka to w najbliższej przyszłości chcę nauczyć się też kip to support (czy polska nazwa to wspieranie wychwytem do podporu?) i przewrotu w przód.
Największa bolączka o oczywiście rozciąganie, pospawane barki i przywodziciele Big Grin

Mam nadzieję, że forum wróci do życia i uda się stworzyć na nowo fajną społeczność! Smile

Pozdro,
Maciek
#2

Czołem Burbon,

miło mi Cię powitać na pokładzie, element o którym piszesz to wychwyt do podporu. Warto tutaj poprosić kogoś o pomoc aby przytrzymał twoje nogi, co znacznie ułatwi naukę.

Najlepiej wyślij do nas film z twoim postępem, na pewno coś wymyślimy Smile

Pozdrawiam Mrówek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości