Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ćwiczenia na poręczach
#11

Na to czekałem, brzuch wciągnięty, biodra do tyłu, palce obciągnięte, pośladki spięte. ROM range of motion, od prostych ramion do samego dołu, wzrok skierowany w dół trochę, głowa pochylona lekko w dół? Dobrze to rozumiem? Niech mnie ktoś poprawi.
#12

Wydaje mi się, że trzymając wciągnięty brzuch nie będziesz w stanie trzymać stabilnej sylwetki (hollow body)

Mnie zastanawiają łopatki - ściągnięte w dół, ale czy mają też być odwodzone?
#13

Patrząc po filmiku to tak jest.
#14

Całość polega na tym aby ruch był jak najbardziej pionowy Smile stąd takie ułożenie sylwetki, patrzenie na stopy ułatwia utrzymanie tej pozycji. Jeśli chodzi o łopatki jest to zależne od szerokości poręczy.
#15

tak jest w tym ćwiczeniu, że czuje się iż ciało ciągnie maksymalnie w dół, trzeba dać biodro do tyłu wtedy środek ciężkości będzie pod klatką piersiową ( okolice mostka ) oczywiście poza ciałem i dzięki temu tricepsy dostają maksymalne obciążenie ciężaru ciała pionowo w dół
#16

odkopuję wątek Wink


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#17

muszę w końcu swoją wersję ćwiczeń nagrać, zabieram się za to i w końcu nie ma kiedy, bo ludzi brakuje umówię ludzi i coś nagram, ale ze swoją ekipą

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#18

Mam pytanie, bo na filmikach roznie to wyglada.
Przy zwyklym podporze barki powinny byc sciagniete, a lopatki odwiedzione, biodra powinny byc za linia dloni (napiety korpus z uniesionym tylkiem w gore i w tyl) , stopy przed linia dloni, czyli generalnie pozycja hollow? Dobrze wszystko przeanalizowalem?

Wysłane za pomocą TapaTalk


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości