Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień

Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników.
Z tego co widziałem walka była zażarta. Frekwencja chyba też rekordowa !!
Oby tak dalej. Widać że w narodzie rośnie siła i potrzeba ruchu jest coraz większa.

Sprzęt na pewno przyda się zwycięzcom w budowaniu siły i noworocznej formy Smile

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich gimnastyków
ode mnie i całej ekipy MTidea.pl !!! Smile)

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Wielkie podziękowania należą się też firmie MT Idea która po raz kolejny ufundowała wspaniałe nagrody Smile
Wink 

Matko!!!!! dziś odebrałam koszulkę...przez świąteczny okres nie śledziłam forum a tu taka niespodzianka Wink Serdecznie dziękuję i będę walczyła o więcej Wink Niezwykła motywacja.

Niech moc będzie z Wami Wink

Kółka dzisiaj doszły - Jestem dzisiaj Najszczęśliwszym człowiekiem.
Moje marzenie się spełniło - Mam KÓŁKA GIMNASTYCZNE - CIESZĘ SIĘ JAK MAŁE DZIECKO .
Bardzo dziękuję za to, organizatorom, oceniającemu, i sponsorowi .
W najbliższym czasie coś nagram, bo teraz ściągnełem z moich drzew poprzeczkę na którym były umocowane moje stare kółka .

Te kółka to największa radość ostatnich moich czasów.WinkSmileBlush

A to już stare które byly z własnej roboty i oddałem już je koledze na pamiątkę i do treningow. Pożegnałem je.

Pamiętam Twoje stare kółka Mariusz, metalowe o nierównej powierzchni haratającej ręce, wielkości kół od roweru. Zamiast koledze mogłeś je oddać na złom Big Grin

Z niecierpliwością czekam na filmik na nowych.

P.S. polecam wejść na stronę MT Idea by nauczyć się sprawnie obsługiwać regulator taśmyWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości