Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Pistolety" a realny trening nóg
#11

(2013-09-11, 12:20)Jugger napisał(a):  jednak zawsze mnie wnerwialo to, ze po jakims czasie musialem sie zegnac z ulubionymi spodniami, a to jest nie cool Cool

Chciałbym mieć taki "problem" na moje "bocianie szpadle" ;-p
#12

Ja także jestem zadowolony z progresu jaki robię dzięki pistoletom i przysiadom ze sztanga. Mój wyskok, szybkość i siła ciosu nogami znacznie poszła w górę.
Tylko nie rozumiem jak można porównywać pistolety które budują siłę maksymalną z wyskokami które budują siłę eksplozywną. To tak jakby porównywać skok wzwyż z trójbojem.
Trochę więcej rozsądku i kultury przede wszystkim Smile
#13

(2013-09-11, 12:23)Tomo Bird napisał(a):  
(2013-09-11, 12:20)Jugger napisał(a):  jednak zawsze mnie wnerwialo to, ze po jakims czasie musialem sie zegnac z ulubionymi spodniami, a to jest nie cool Cool

Chciałbym mieć taki "problem" na moje "bocianie szpadle" ;-p

Co dla jednego problemem, to dla drugiego marzeniem Big Grin Moim zdaniem wygladasz okej, kiedys tez chcialem miec "wiecej miesa" ale teraz doszedlem do tego, ze jest ono zbednym wydatkiem energetycznym, ktory trzeba w dodatku utrzymywac Big Grin
#14

Jugger a jak z powtórzeniami Ci szło, że nogi Ci tak rosły? Ja gdy robiłem przysiady ze sztangą to utrzymywałem serię w liczbie 2-3 i liczbę powtórzeń w zakresie 1-3. I nie było problemu z rośnięciem Smile
#15

Ja robilem cykl 5x5, wydluzony do 16 tygodni. Teoretycznie nie powinno mi isc w mieso, ale nogi mialem nieco "odpuszczone", bo po kontuzji kolana balem sie robic te cwiczenia i zazwyczaj je olewalem.
#16

5x5 to typowo kulturystyczny schemat Rega Parka, nastawiony na budowanie mięśni. Więc mnie nie dziwi że musiałeś zmienić rozmiar spodni Smile
#17

Jechalem akurat zmodyfikowanym Billem Starrem, ale tak czy siak to byl trening silowy, wiec dramatycznych przyrostow nie powinno byc, zwlaszcza, ze zaczyna sie od 55%
#18

4-6 powtórzenia już stymuluje mięśnie do rozrostu Smile
#19

No wiadomo, ze cudow nie ma i zawsze cos tam urosnie, zwlaszcza, ze jechalo to w strone 100%CM. W kazdym razie ja nie przepadam za niepotrzebna hipertrofia, glownie z powodow takich, ze nie lubie kupowac nowych ciuchow a stare bardzo lubie Big Grin
#20

To tak jak mówię ogranicz powtórzenia do 1-3 i masz po problemie z hipertrofią Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości