Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam
#1

Na forum trafiłem szukając info o kółkach gimnastycznych.
Mam 31 l jestem z okolic Tarnowskich Gór.
Mam zamiar doszukać się na forum jakiś fajnych miejsc w których idzie poćwiczyć na kółkach Smile, no i nie tylko.
Wiele czytałem i jestem zdecydowany na MT32 a szereg ćwiczeń jakie oferują kołka powinny mi pomoc w wyrzeźbieniu i ma to być odskocznia os siłki.
Od lat sledze wydarzenia sportowe z dziedziny gimnastyki - coś pięknego.
Kółka gimnastyczne to- można by rzec " sztuka łamania praw fizyki" - no i chce żeby na dobre zagościła w treningu uzupełniającym.
Do usłyszenia Smile
#2

Witam
#3

Witaj, jeśli chodzi o kółka, to jeśli kupisz sobie swoje, możesz ćwiczyć praktycznie wszędzie (nawet na gałęzi). Jednak gdy już złapiesz trochę doświadczenia samo robienie siły przestanie Ci wystarczać i mogą Cię skusić elementy dynamiczne. Ich nie zrobi się na kółkach bez amortyzatora a jeszcze lepiej profesjonalnej bramy. Wtedy pozostaną Ci sale gimnastyczne. W Twoim przypadku najbliżej w Zabrzu i Katowicach.
#4

Dzięki za info , do Zabrza mam lepszy dojazd a i fajnie jakby jeszcze ktoś się tam chciał wybrać. http://www.salewablock.pl/ Tez mnie zaciekawiło i jest warte uwagi.
#5

Wspinaczka jest nie tylko ciekawa ale wyrabia niesamowitą siłę. Na ostatnim seminarium zaprezentował nam to Maciej - właściciel firmy MT Idea Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości