Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Historia Mirosława Kaźmierczaka
#21

czekam na relację
#22

Może Miru jako osoba robiąca wagi, by mogła zaistnieć? Wink
#23

Powiem Wam, że w rozmowie zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zaproponowałem mu organizację seminarium z którego dochód przeznaczylibyśmy na jego klub ale on wolał, by jego podopieczni mogli poćwiczyć z naszymi instruktorami. To jest podejście prawdziwego trenera. Woli wiedzę od pieniędzy, pomimo, że nie stać go na ogrzanie sali treningowej.
#24

Nie wiem jak to ująć. Może tak: Woli gdziekolwiek, ale z rodziną. Sądzi, że jemu nic już nie potrzeba i woli pakować w swoich uczniów. Wink Prawdziwy gość. Ciekawe czy gdzieś jest takich więcej.
#25

U nas na forum paru się znajdzie Smile
#26

Znajdzie, znajdzie. Wiem, że są i to dzięki nim tutaj jestem i mam przyjemność z nimi uczestniczyć na seminariach. Wink Dziękuję.
#27

Kiedys mialam takiego trenera jezdziectwa, lza sie w oku kreci ,ze tacy ludzie o wielkim sercu nie maja warunkow,nie raz slyszymy nawet o naszych lekkoatletach w jakich warunkach musza sie przygotowywac,
Chlopaki wielki uklon za to co tu robicie,Ja tu jestem tylko plotka,bez przeszlosci gimnastycznej a co dzien sie czegos od was uczeSmile
Ma to sens kontynuujcie...
#28

To forum, Ci ludzie, za każdym razem bardziej pozytywnie mnie zaskakują.To wszystko powoduje że chce Tutaj być i udzielać się :-)

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#29

Byliśmy, zobaczyliśmy, Miru zwyciężył!!! W dniu wczorajszym odbyła się impreza u Mira. To niesamowity i niezwykle skromny i sympatyczny człowiek. Robi niesamowite wrażenie w kontakcie i zawstydza na przyrządach. Świetnie spisują się również jego uczniowie. UKS "Spartanie" pokazuje, że można nie mieć warunków do treningu, ćwiczyć w piwnicy, robiąc salta na ścieżce prawie zawadzać głową o sufit a mimo to, prezentować bardzo wysoki poziom. W normalnym kraju uczniowie Mira byli by brylantami szlifowanymi dalej przez bardziej wyspecjalizowanych trenerów. U nas niestety ich kariera kończy się najczęściej na UKS "Spartanie" Sad

Nasi instruktorzy spisali się na medal, jak zwykle wkładając w zajęcia całe serce. Niezwykle zaimponował mi również Maciej Sołtys właściciel firmy MT Idea który sprezentował Spartanom masę sprzętu gimnastycznego. Na widok tych cudeniek z których wiele nie weszło jeszcze do produkcji seryjnej Panu Mirkowi w oku zakręciła się łezka. O tej imprezie napiszę jeszcze na pewno dłuższy tekst, na razie wrzucam kilka zdjęć na wyostrzenie apetytu Wink


Załączone pliki Obrazki
               
#30

Jak to mówi Jacyków: Dla mnie bomba.
Widzę chłopaki mają siłę! Wystarczy dopracować.
Fajne polary. A sala klimat ma. Nie ważne gdzie, ważne z kim.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości