Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

wrażenia po seminarium
#21

(2013-10-22, 21:12)mtidea.pl napisał(a):  Który z produktów podobał Wam się najbardziej ?

Ciężko powiedzieć Smile
Ja przez kontuzję nie mogłem uczestniczyć we wszystkich ćwiczeniach więc miałem sporo czasu na przetestowanie każdego produktu.
50/50 z racji dużego odciążenia pozwala na wykonanie każdego ćwiczenia w pełnym zakresie ruchu - i to takie ćwiczenia, o których człowiek nie myśli nawet na tym etapie rozwoju. Czekam na prezentację jeszcze lepszej wersji, o której wspominałeś, czyli z możliwością dokładnej regulacji odciążenia.
Wolveriny to super sprawa, jeżeli ktoś myśli o osiągnięciu rozpięcia czy samolotu to musi mieć takie cacko. Moja drabinka jest spoko, ale nie nada się dla początkujących z racji tego, że pierwszy szczebel jest dużo dalej niż początkowe poziomy Wolverina. Choć trochę szkoda, że nie poszedłeś w kierunku tego cross trainera bez rzepów, o którym pisałem kiedyś, bo jest mniej zabawy z założeniem i można zeskoczyć jak z kółek zamiast wisieć bez możliwości wypięcia się.
Kolejny produkt, nie pamiętam nazwy, coś a'la TRX. Świetne szczególnie w podróży gdzie nie da się podwiesić kółek. Przetestowałem na tym tylko planche leans i stwierdzam, że nadaje się do tego świetnie (do dziś odczuwam tego skutki).
Na kulkach i rolkach to się nie da utrzymać Big Grin fajnie by było jakbyś pokazał jakieś progresje bo sam wpadłem tylko na to, żeby wisząc np na rolkach obiema rękami przenosić stopniowo ciężar ciała na jedną rękę albo stosować podobne progresje jak w podciąganiu na jednej ręce. Czy we wspinaczce stosują takie właśnie progresje?

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby zaprezentowanie szybkie wszystkich produktów na początku i każdy chętny mógłby w trakcie seminarium wypróbować to co by go zainteresowało.
Może opisz każdy produkt w dziale Trening -> Przybory gimnastyczne wtedy każdy będzie mógł się z nimi zapoznać, zadać pytania, zaproponować usprawnienie itp.
Jakieś video sprzętu w akcji też byłyby fajne.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#22

Myślę, że Rafał ma świetny pomysł, by opisać to w dziale "przybory gimnastyczne".
#23

Dzięki Rafał za rady, to nie jest ostateczna wersja Wolverina Wink

Na pewno przemyśle Twoje uwagi.

Te wszystkie produkty pojawią się na nowej stronie www.
Zacznę kręcić filmiki instruktażowe każdego produktu z Bartkiem, także wszystko będzie jasne jak poprawnie używać jakie są jego możliwości itp.

To jest na pewno dobry pomysł. Tak zrobię na kolejnym seminarium.
I wszyscy wiedzieliby od razu jaka była mini konfrontacja.

Czyli "szmata" na Roll-X ie Big Grin (dla nie wspinających się, szmata to pełne statyczne podciągnięcie na jednej ręce). Do wygrania był zestaw kółek R32.

Nikomu się nie udało, aczkolwiek był jeden wspinacz na poziomie 6.6 i zabrakło niewiele.
#24

(2013-10-22, 18:28)Mrowek napisał(a):  Czekam na wypowiedzi mojej grupy odnośnie mojego prowadzenia jakie zauważyliście błędy, co należy zmienić a także co wam się podobało ! Smile

Mrówek, szkoda, że nie pociągnąłeś bardziej tematu "muscle up", może bym się w końcu nauczył :-) a za późno się zorientowałem, że Newcio potem sporo mówił i pokazywał jak ćwiczyć - może ktoś to pamięta i napisze? Porady co do rozciągania i stania na rękach przynoszą już pierwsze rezultaty.

A najbardziej jestem pod wrażeniem Calisthenics Academy, nie sądziłem, że gdzieś tyle osób może ćwiczyć:-)

pozdrawiam

Michał
#25

Uprząż odciążeniowa. Big Grin
#26

Az mi zal d...sciska jak to czytam Big Grin Nastepnym razem bede, nie ma bata Big Grin
#27

Trzymam za słowo Jugger Smile
#28

Wiesz, ze nie moglem choc bardzo chcialem. W dodatku te dwie takie imprezy pod rzad tak mnie trzepnely po kieszeni, ze az mi zal tylek sciska ile "szpeju" moglbym za to nakupic Big Grin
#29

A tak to wyglądałoWink W akcji Piotr KulbickiSmile


Załączone pliki Obrazki
   
#30

No, no. Pierwsze fotki już są... Skąd wyciekły? Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości