Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dyskusje o moderowaniu
#11

Jak najbardziej za, dyskusja tak, ale trolla wyslalbym na stos, jak kazdego lewaka zresztą
#12

W sumie moglo tak byc, zaden z obu panow nie chcial przedstawic alternatywy. Osobiscie jednak uwazam, ze taki pokonany merytorycznie oponent z jego pozostawionymi postami jest przykladem i ostrzezeniem dla uzytkownikow, ze istnieje konkurencja, ktora zamiast przestawic wlasne zalety woli skupic sie na wynajdywaniu wad przeciwnika, i zeby na takich uwazac.

Na poczatku troche mnie wkurzylo to pociecie ale zahir na szczescie umie dobrze przekonywac.
#13

Krzysiek20ino,
widzę, że jakiś wierszyk bez rymów się pojawił, ale po co? może by przynajmniej jakieś słowo wstępu, bo nie wiem o co chodzi...?

Adamie Kalman,
[X] Wymoderowane Jeśli chcesz wiedzieć, to każde forum podlega, m.in. ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a za nieprawidłowe zachowania można nałożyć karę grzywny na zasadach prawa cywilnego!
#14

To są obowiązki i prawa moderatorów.

Słowa wstępu były. Jak nie pasowało modom to usunęli.
#15

(2013-10-17, 20:27)Edi napisał(a):  Adamie Kalman,
czytając twoje 2 słowa wnioskuję, że sam spadasz często na banie! Jeśli chcesz wiedzieć, to każde forum podlega, m.in. ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a za nieprawidłowe zachowania można nałożyć karę grzywny na zasadach prawa cywilnego! Co do trolla, to bardzo go przypominasz!

Tak, spadam często na banie, bo trenuje. Trollem tez jestem nadprzeciętnym i bardzo lubię tą funkcję. Tylko (wspominam to po raz setny) jesteśmy na forum gimnastycznym i w tej kwestii się wypowiadamy.
Ale widzisz Edi, wartość słowa jest wartością tylko wtedy, kiedy za tym słowem idzie jakiś autorytet. Więc wszyscy oczekujemy Twoich występów w konfrontacjach, może nawet zaszczycisz nas na seminarium 20.10 i zaprezentujesz nam wszystkim swoją osobę, wszak mieszkasz niedaleko przecież.
Będziemy bardzo zaszczyceni, jeżeli się pojawisz.
#16

Dziękuję, ale nie skorzystam,

[X] Wymoderowane

Miłej zabawy, kiedyś dołączę.

Edi
#17

Super Edi, czekamy Smile

[X] Wymoderowane
#18

[X] Wymoderowane
Ja ze swojej strony miałbym tyle, bardzo nie podoba mi się sposób prowadzenia tego forum!
#19

(2013-10-18, 08:24)Edi napisał(a):  Ciągle uważam, że te posty powinny się znaleźć w koszu, nie wnoszą nic do powyższego tematu! Ja ze swojej strony miałbym tyle, bardzo nie podoba mi się sposób prowadzenia tego forum!
Dziwny jestes, przychodzisz, narzekasz, ciagle cos uwazasz i czegos wymagasz. Typowo roszczeniowa postawa, ktora nie ma zadnego uzasadnienia.

Jezeli tak ci sie nie podoba, to dlaczego po prostu sie nie przelogujesz na te "kulturalne" fora, na ktorych podobno jestes, tylko siedzisz i narzekasz? Nie masz zadnego wplywu na nic, mozesz jedynie zaakceptowac ten sposob prowadzenia i dodatkowo tylko sie meczysz.
#20

PAX między gimnastyki! (że tak sparafrazuję...)
Panowie skończcie proszę już tę jałową dyskusję i wycieczki osobiste, bo do niczego to nie prowadzi.

[X]Przemoderowałem z grubsza ten wątek, a teraz oczekuję w nim uwag i dyskusji dotyczących moderowania. Jak nadal będzie tak pływał, to go zamknę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości