Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sale gimnastyczne na Śląsku
#1

Witam. Interesuje mnie gdzie na Śląsku można znaleźć sale przystosowane do treningu gimnastyki, z których każdy może skorzystać. Chodzi o to żeby był np. jakiś basen z gąbkami, dużo materacy itp. tak żeby sobie bezpiecznie potrenować jakieś salta itp.

Wiem, że taka sala jest w Zabrzu, ale z tego co się dowiedziałem to nie jest ona dostępna dla każdego tylko dla dzieci trenujących w klubie.
#2

To prawda. Z kolei sala na AWF z tego co wiem nie ma dołu z gąbkami. Wejście na nią też nie jest takie proste ale Mrówek będzie chciał otworzyć zajęcia gimnastycy.pl, więc będziesz mógł się załapaćSmile
#3

Niestety obecnie jedyna sala gimnastyczna na śląsku jaka jest dostępna to AWF Katowice, jest jeszcze w Radlinie ale nie wiem jak tam z wynajęciem.

Pałac młodzieży i Zabrze są niedostępne. Sad
#4

ciekaw jestem czy powstanie filia gimnastycy.pl w Łodzi ? Sala tęcza na którym obyło sie ostatnie seminarium. Teraz mam tam blisko :-)
#5

Mamy takie plany. Temat do przegadania na seminariumWink
#6

Ostatnio pojawiła się możliwość treningów na Iskrze w Zabrzu (ul. Wolności 392) Smile cena takiego treningu to 20zł za 90min
#7

Jakieś szczegóły bym poprosił Smile
#8

W Chorzowie przy ul.Stalowej otwarto freestyle park z salą gimnastyczną, basenem gąbkowym, trampolinami itp. Można obejrzeć stronkę http://freestylepark.pl/
#9

Byłem sprawdziłem polecam! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości