Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gimnastyka w życiu codziennym
#1

Ogłaszamy nowy konkurs dla naszych użytkowników, mający za zadanie promocję gimnastyki. Zasady są bardzo proste: Wystarczy nakręcić amatorski film pokazujący trening gimnastyki w najbardziej nietypowych miejscach. Następnie umieścić go w poście poniżej. Z najlepszych filmów zmontujemy filmik pokazowy. Najlepszy naszym zdaniem film zostanie również nagrodzony bezpłatnym wstępem na seminarium oraz nagrodą niespodziankąSmile Przy ocenie będziemy zwracać szczególną uwagę na kreatywność, poprawność techniczną, wykorzystanie improwizowanych przyrządów gimnastycznych, nietypowość miejsca itp.
#2

A co z ostatnimi filmami jakie były potrzebne coś około wakacji? Też miało być jakieś promo i co ?
#3

Sprawa się przeciągnęła, bo sekcje ruszają dopiero od października. Ale wkrótce się pojawiSmile Tutaj nie będzie takiego problemu, bo od razu wrzucamy filmik do wątkuSmile
#4

#5

Super Tomo, jeśli chodzi o rozpięcie łatwiej będzie gdy wykonasz je w głębokim chwycie, dodatkowo pamiętaj żeby łokcie były cały czas zablokowane. Oczywiście leci rep za miejsce i wykonanie ! Smile
#6

(2013-09-26, 13:47)Mrowek napisał(a):  Super Tomo, jeśli chodzi o rozpięcie łatwiej będzie gdy wykonasz je w głębokim chwycie, dodatkowo pamiętaj żeby łokcie były cały czas zablokowane. Oczywiście leci rep za miejsce i wykonanie ! Smile

Dziękuję , co do rozpięcia to cały czas pracuję nad iron cross no i oczywiście w pracy nie tylko kółka bo wejścia siłowe na konstrukcję oraz human flag wchodzą w improwizowany trening .
#7

Bardzo mi się podoba twoje podejście Tomo, jesteś przykładem ,jeśli ma się odrobinę zaparcia w sobie i cel to można wszystko osiągnąć! Super ! Smile
#8

Tomo, rewelacja! Właśnie o to chodziłoSmile Duży repSmile
#9

to taki drobiazg ode mnieSmile też z pracy
Super pomysł na wątek, bo myślę sobie, że można wiele pomysłów pościągać od siebie. Na dniach może coś jeszcze dorzucę

#10

PięknieSmile Dodaj do tego hollow body i będzie rewelacjaSmile Ode mnie bardzo duży repSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości