Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

seminarium październik
#1

Bardzo Was proszę o wypowiedź w temacie kolejnego seminarium. Możemy je zrobić albo w sobotę 19.10 w godz. 17 -22. albo w niedzielę 20.10 w normalnych godzinach, czyli od 10 - 15. Niestety nie ma możliwości logistycznych (wolnej sali) w sobotę. Dajcie proszę znać który termin bardziej Wam odpowiada. Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi, bo chcielibyśmy jutro dopełnić formalności związanych z wynajęciem sali. Oczywiście seminarium odbywało by się w Warszawie na sali AWF.
#2

Ja osobiście jestem za niedzielą z faktu dojazdu, godzina 22:00 może utrudnić powrót z naszej pięknej stolicy Smile
#3

W sumie oba terminy mi pasują, ale wolę niedzielę Smile
#4

Mi pasują obydwa terminy ale chyba rzeczywiście dla osób dojeżdżających wygodniej będzie niedziela.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#5

Mnie też się wydaje, że niedziela jest lepsza. choćby dlatego, że po seminarium można wspólnie wyskoczyć na obiad i małe piwko dla tych którzy nie będą prowadzić samochoduWink

Ponieważ większość osób preferuje niedzielę, termin seminarium ustalamy na 20.10 (niedziela) w godz. 10.00 - 15.00
#6

Termin jak i godzina godneWink, daj Jacek więcej info nt. seminarium...

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#7

Dogrywam ostatnie szczegóły. Jutro wrzucę komplet informacji. Teraz tylko drobny przeciek: Piotr Kulbicki zgodził się poprowadzić nam to seminarium. Tak więc będziemy mieli jednego z najlepszych trenerów w PolsceSmile Grupy dzielimy na początkującą pod opieką Mrówka i Newcia i zaawansowaną którą poprowadzą Adam i Piotr Kulbicki. Adam intensywnie pracuje nad programem dla niej. Twierdzi, że skoro mamy możliwości treningu z Piotrem którego nie raz widział w akcji, to szkoda czasu na proste ćwiczenia w stylu wagiWink Tak więc może być ciekawieSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości