Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lina
#31

Z doświadczenia powiem, że lepiej zabierać ze sobą. Chyba, że wieszacie w środku lasu. Ale i w ten sposób straciłem dwie liny. Teraz wisi u mnie na podwórku. A do zawieszenia albo tdzeba użyć drabiny, albo dobrze wspinać się po drzewachSmile
#32

jest taki patent na wieszanie i zdejmowanie liny:

jak nie masz tak długiej liny (2x wysokość) to możesz cieńszą linkę przywiązać dodatkowo do końcówki dzięki czemu przedłużysz linę do wymaganej długości (takiej żeby przełożyć końcówkę przez oczko)

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#33

Dobre. Znałem sposób na wiązanie liny w taki sposób, że można ją zdjąć ale lina do wspinaczki jest na to trochę za gruba. A ten patent jest prosty i działa Smile
#34

Wreszcie mam patent na mocowanie liny.
Rafal wielkie dzieki

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#35

Jak już o linie mowa, to co sądzicie o takim ćwiczeniu jak na filmiku w 21:45?

#36

Jak ktoś nie daje rady podciągać się na linie to czemu nie Wink, i dla mnie gość bardziej skupia się na pracy bicepsa niż na całym ruchu.Można robić wszystko tylko zależy co chcemy uzyskać, jaki ma być efekt końcowy.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#37

Tak pomyślałem, że się nada, zwłaszcza dla takich tuczników jak ja. Big Grin
Ponadto jest fajne, bo nie trzeba do niego wysokiego zawieszenia. Smile
#38

Nie myśl tak o sobie, to jest złe podejście Seth.Jeżeli masz na myśli domowe warunki to OK, można improwizować byle nie za często Wink.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#39

całkiem fajne ćwiczenie tak mi się zdaje.
Jest łatwiejsze niż wspinanie bo odciążamy się przez opieranie nóg (podobnie jak w wiosłowanie -> podciąganie). Można zrobić takie same progresje jak do wspinania czyli ręka w połowie łokcia -> ręka przy łokciu -> ręka przy barku albo i niżej. Nie właziłbym do pionu tylko raczej wykonywał podciągnięcia.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#40

Cwiczonko wydaje sie fajne i warunkach domowych lub fitness clubie jezeli lina nie jest podwieszona pod sufit to pewnie jak najbardziej.

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości