Ankieta: Który favicon wybrać? -
1
0%
0
0%
2
33.33%
1
33.33%
3
0%
0
0%
4
0%
0
0%
5
0%
0
0%
6
66.67%
2
66.67%
7
0%
0
0%
8
0%
0
0%
9
0%
0
0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Favicon
#11

Trzeba zrobić kilka stronek testowych i poustawiać te ikonki, to zobaczymy w 'akcji' Wink
#12

Aż tak się nie nudzę Smile

Najlepiej by było wrzucić wszystkie do jednego folderu na serwerze i dopisać kilka linijek kodu w PHP, który przy odświeżeniu strony losowo wybierałby favicon z tego folderu.
...a po kilku dniach wybrać ten najlepszy.

Taka luźna propozycja Smile
#13

Może po prostu użyj firebug'a i podstaw swoje ikonki i zrób screenshota...
Ja bym wykorzystał logo gimnastycy.pl

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#14

Mam chwilę, także zaraz coś się wymyśli.
#15

takie ustrojstwo do testowania znalazłem na szynko http://favicon.htmlkit.com/favicon/ Smile
#16
Question 

Ok. Zapraszam do głosowania Smile
Silnik forum robi konwersję załączanego obrazu do nieco do gorszej jakości, TUTAJ najlepiej widać jak to wygląda.


Załączone pliki Obrazki
   
#17

czemu nie ma w ankiecie opcji "inne"? Smile
ja bym chciał jeszcze jedną wersję - to co mam na koszulce (@zahir masz to w pliku?) bardzo podobne do numeru 2 ale odwrócone kolory (białe tło, czarny ludzik) i mam go chyba obróconego w drugą stronę. Ewentualnie to co jest na plecach - tu prezentowane przez zahira:
[Obrazek: 1072175_551320208260156_202328748_o.jpg]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#18

Rafał, skąd masz to zdjęcie? Big Grin Mam to w pliku w dobrej rozdzielczości. Mogę wysłać mailem.
#19

(2013-09-04, 20:07)zahir napisał(a):  Rafał, skąd masz to zdjęcie? Big Grin Mam to w pliku w dobrej rozdzielczości. Mogę wysłać mailem.

ze fejsbuka Wink
jak możesz to podeślij, chyba dostałeś mojego maila jak udostępniałem ci google drive Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#20

Tak ale przy sobie mam tylko smartfona. Jeśli wyślesz mi maila na priv, to podeślę Ci teraz. Jeśli nie, to po powrocie (czyli pojutrze)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości