Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wasze pomysły na następne konfrontacje
#11

(2013-09-07, 10:03)Satetsu napisał(a):  Russian Leg Lifts w zwisie na drążku bez opierania pleców
O mi to pasi Big Grin
Nawet nie wiedzialem, ze cos takiego jest. Ja z racji, ze drazek mam w futrynie, wiec relatywnie nisko i nie moge sie wyprostowac do wznosow nog, musialem cos skombinowac zeby moc je robic, i robie je wlasnie w podchwycie ze zgietymi caly czas lokciami.
#12

Ja proponuje siad równoważny , stanie na głowie albo ulubione ćwiczenie wszystkich trenujących u Adama krążenie barkami Big Grin (np. trzymanie nieruchomo w poziomie , "machanie" itp) Smile To byłoby coś Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#13
Wink 

Jak dla mnie sprężynka i bareczki Smile
#14

Czekam na filmik poglądowy Big Grin i będziemy decydować Smile
#15

(2014-01-11, 02:03)Dudo napisał(a):  Ja proponuje siad równoważny , stanie na głowie albo ulubione ćwiczenie wszystkich trenujących u Adama krążenie barkami Big Grin (np. trzymanie nieruchomo w poziomie , "machanie" itp) Smile To byłoby coś Big Grin

Krążenie barkami to ćwiczenie z ekspanderem?
#16

Nie. To zwykłe krążenie ramion aż do odmowy. Ramiona w bok i kręcimy małe kółeczka, 45 stopni do góry i to samo. A teraz drobne podrygi rękami w górę i w dół. I znowu od nowa. Aż do odmowy Big Grin
#17

z ekspanderem mogłoby to być ciekawe doświadczenie Wink
najlepiej wtedy zaczepić ekspander z tyłu, utrudniając ruchy rąk w przód i zmuszając do obszerniejszych ruchów w tył a tym samym powodując lepsze rozciągnięcie barków).
ewentualnie zaczepić z przodu utrudniając ruch rąk w tył.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#18

Dzięki. Smile A tak z ciekawości chłopaki od Adama ile wytrzymują ?
#19

(2014-01-13, 12:52)zahir napisał(a):  Nie. To zwykłe krążenie ramion aż do odmowy. Ramiona w bok i kręcimy małe kółeczka, 45 stopni do góry i to samo. A teraz drobne podrygi rękami w górę i w dół. I znowu od nowa. Aż do odmowy Big Grin

Czyli -o- \o/ |o| Big Grin
#20

(2014-01-13, 14:06)Robert napisał(a):  Dzięki. Smile A tak z ciekawości chłopaki od Adama ile wytrzymują ?

dziewczyny od Adama też wytrzymują Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości