Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3,67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie kółka gimnastyczne kupić?
#21

Heh, przydatna byłaby również ten pas wspomagający. Big Grin Ty masz Jacek żyłkę do rozmów także pewnie się zgodzą. Wink
#22

Jasne, on jest dosc elastyczny, ja np wynegocjowalem przesylke za free.
#23

Krzychu, o jakim pasie wspomagającym mówisz?
#24

Myślę, że chodzi mu o coś w tym stylu: http://www.mtidea.pl/index.php/component...l?Itemid=0
"Ekspander odciążający 30-15kg"
#25

Taki ekspander można chyba samemu zrobić
#26

Jeśli ktoś ma zamiar za kawał zwykłej gumy zapłacić 100zł to spoko... Big Grin

Ja jak potrzebuję odciążenia, np. przy podciąganiu to przewieszam przez drążek zwykły ekspander ze sklepu z gumami - dałem za niego jakieś 28zł chyba ale wziąłem 7m.
#27

Co do kółek śmiało mogę polecić kółka 28mm Elite Games. Kupiłem je na allegro za 150zł i nie mam z nimi żadnych problemów.
#28

(2013-08-23, 12:06)GSP18 napisał(a):  Co do kółek śmiało mogę polecić kółka 28mm Elite Games. Kupiłem je na allegro za 150zł i nie mam z nimi żadnych problemów.
Cieszy mnie to niezmiernie, bo właśnie czekam na ich odbiór - zapewne przyjdą dopiero w poniedziałek, ale już nie mogę się doczekać ^^
#29

Ja mam mtidea i nie narzekam, przyczepnosc super nawet bez magnezji. Innych bym juz nie kupil Big Grin
#30

Rozmawiałem z właścicielem MT Idea. Zaprosiłem go do współpracy i dyskusji z nami. Myślę, że dla obu stron wymiana poglądów i doświadczeń będzie cenna. On będzie miał badanie rynku, my możliwość kształtowania oferty pod nasze oczekiwania. Pewnie też jakieś zniżki się znajdąWink

MT Idea ma ciekawe pomysły. Teraz jest na etapie przygotowywania profesjonalnego spadochronu. Dla tych którzy nie wiedza, to uprząż na bloczkach, zdejmująca około 40% ciężaru ciała. Świetna rzecz do nauki rozpięćSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości