Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oferta pracy w nowym parku trampolin w Jaworznie
#1
Star 

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQDCz7aQxIGTyAuaVBQqHT...YAAamUtlQQ]
Poszukuję ludzi do pracy w nowym, nowoczesnym parku trampolin FlyPark w Jaworznie na stanowisku TRENER. Park jest w trakcie finalizowania prac i będzie gotowy do użytku z końcem stycznia. Oficjalne otwarcie planujemy zaraz na początku lutego.

Zależy mi głównie na osoboch, które:
- posiadają doświadczenie gimnastyczne i/lub akrobatyczne
- wywodzą się z takich form aktywności fizycznej jak parkour, freerun, trincking
- mają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub pracowały już w parku trampolin

Choć osoby spełniające, któreś z powyższych kryteriów będą miały na pewno największe szanse na pozytywne przejście rekrutacji, nie chciałbym zamykać drogi osobom bez doswiadczenia. Jeśli jesteś więc osobą aktywną, w dobrej kondycji fizycznej, jesteś otwarty/otwarta na nowe możliwości, lubisz pracę z ludźmi (dorosłymi oraz dziećmi) i nie boisz się wyzwań, to z niecierpliwością czekam na Twoją aplikację.

Co oferujemy:
- umowa o pracę,
- bardzo atrakcyjne warunki współpracy (podstawa + wiele dodatków)
- elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb,
- pracę w super miejscu i młodym, pozytywnym zespole,
- możliwość rozwoju,
- nielimitowany wstęp do parku i korzystanie z naszych zajęć,
- miłą atmosferę

Wszelkie szczegóły zostaną omówione na pierwszym etapie procesu rekrutacji. Aby do niego przystąpić proszę wysłać swoją aplikację (CV + mile widziany list motywacyjny) na mój e-mail: szymon.siudak@gmail.com, w tytule "Trener FlyPark Jaworzno". Staram się zawsze odpowiadać na każde zgłoszenie.

Zapraszam dodatkowo na stronę internetową FlyPark, gdzie możecie zobaczyć jak wyglądają parki należące do tej marki oraz znaleźć podstawowe informacje.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQfVAd7PhhJNtzpA7pIxKn...wlIE4acwsQ]

Pamiętaj o klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

[Obrazek: logo.png]
#2

Park trampolin? Brzmi wesoło! Smile
#3

coraz wiecej pojawia się tego typu parków, super zabawa - nie tylko dla dorosłych ale przede wszystkim dla młodszych Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości