Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprzęt gimnastyczny, co, gdzie i jak?
#1

Witam. Zakładam ten temat ponieważ poszukuję informacji dot.ofert sprzętu gimnastycznego w Polsce. Jak dobrze wiemy sprzęt do gimnastyki jest średnio dostępny i niemiłosiernie drogi. Znane firmy w Polsce to przedewszystkim Polskok, Polsport, Comasport, Polimat oraz jedna nazwa firmy mi umknęła :/ Generalnie większość firm oferuje podstawowe sprzęty jakimi są kozły, skrzynie, drążki, równoważnie, odskocznie, materace o różnej grubości, drabinki, poręcze asymetryczne/ równoległe.

okej, a co np. z kształtkami w stylu kostek gąbkowych? Mam na myśli kształtki kwadratowe, prostokątne oraz trójkątne. Co ze ścieżkami, airtackami, planszami?

Osobiście chciałbym się zaopatrzyć w kostki gimnastyczne, wolno naprawdę fajne ćwiczenia robić, szlifować metodykę bez układania stosu materacy. Pytanie tylko gdzie Smile?

Jedna z firm w Polsce oferuje takie rzeczy trudnodostępne ale raz widziałem katalog cen i powiem szczerze że kopara opada Sad
Co do kostek znalazłem tutaj w Polskoku: http://www.polskok.com.pl/pl/oferta_szcz...,,,,,,100)

Czy ktoś może podzielić się informacjami gdzie zaopatrujecie się w sprzęt gimnastyczny?

Może jakieś alternatywy? Firmy które chcą się wbić na rynek? Ktoś rozważał kwestie Np. obszycie kostki gimnastycznej u tapicera?


Pozdrawiam Smile

Zapraszam do dyskusji, być może temat przyda się jeszcze komuś.
#2

Jak kostki gimnastyczne do sprawdź Overcom. Obszyją Ci jak chcesz. Wink
#3

Rynek jest mały, to i dostępność trudna, szukałbym za granicą Wink
#4

Też polecam Overcom Smile
#5

My korzystamy ze sprawdzonego producenta z Polski. Jeśli chodzi o małe kostki i kształtki dla dzieci to mają je w stałej ofercie i znajdziesz u nas w sklepie: www.gimnastycy.pl/sklep
Natomiast większe kostki trzeba szyć na zamówienie. Jeśli określisz wymiary to mogę przygotować Ci wycenę. Z szyciem u tapicera bym nie ryzykował. W kostce musi być wypełnienie najwyższej klasy, inaczej zniszczy się w bardzo krótkim czasie lub będzie zbyt miękkie, by zrobić na niej coś sensownego. A poza tym miękka kostka mocno pracuje i musi mieć otwory do odprowadzenia nadmiaru powietrza.

Jeśli chodzi o air tracki, to w Polsce jest dwóch autoryzowanych dystrybutorów. jednym z nich jest Polskok Chrzanów.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości