Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Press to handstand i planche
#1


Jak oceniacie?
I pytanko czy powtórzenia w Press to handstand tak np. Z 10 serii pomoże w sile pod planche? Jestem na etapie Advanced Tuck planche

Zależy mi, żeby dojść do straddle planche do wakacji myślicie, że dam radę?
Mój trening pod planche wygląda tak :
Rozgrzewka
Press to handstand 2 powtórzenia bo tyle dam radę później parę serii po 1 powtórzenie
Progresja czyli 6-10 serii Advanced Tuck planche
Wtedy taki secik.. Staje na rękach do tuck planche powoli i planche Lean tak z 5 serii
Pseudo planche push up 4 serię
I odpoczywam z 5 min i robię trening z Expanderem na triceps biceps klate itd

I sylwetki gimnastyczne też staram się codziennie robić
#2

Fajne wyjście, obciągnij palce, pracuj nad staniem na rękach bo zostajesz z wypiętą strasznie pupą. Szpiczaga to fajna umiejętność pod planche, pozwala na chociażby utrzymanie tuck czy adv tuck planche ale w perspektywie samej planche niewiele wnosząca. Wink Chyba, że to szpiczaga w rozkroku, wtedy mobilność bioder ułatwia osiągnięcie straddle planche. Dodaj sobie rozciąganie poprzeczne. Rozkroczną wagę osiąga się poprzez rozciągnięcie. Jak ktoś jest bardzo "sw" to klepie siłę ale można to zrobić jej stosunkowo małym nakładem. Wink
#3

Dupa odstaje bo duża Hahaha taką genetyke mam Big Grin
A właśnie od paru dni zacząłem się rozciągać pod szpagat poprzeczny Big Grin
Jak uda mi się straddle planche to wrzucę, żeby się pochwalić i jednocześnie zapytać czy dobra technika Big Grin
Dzięki za odpowiedź :3
#4

Nie genetyka, tylko odginasz się w tył w lędźwiach.

Łoboże. SW to gimnastyka bez zasad... W sumie wiesz jak to brzmi? Jak sztuki walki bez zasad. Kopnij go w jaja, wybij mu oko, wyrwij zęba, no o co wam chodzi? Przecież my się bijemy tak samo jak i wy, dlaczego nas dyskryminujecie, my też robimy sztuki walki! Tylko że takie bez zasad.
Neta
#5

Dobrze, Przepraszam
#6

(2017-10-19, 06:29)Marciolo napisał(a):  Dobrze, Przepraszam

Ale za co przepraszasz? Tongue Błądzić rzeczą ludzką. Zwróć na to uwagę i tyle Wink

Łoboże. SW to gimnastyka bez zasad... W sumie wiesz jak to brzmi? Jak sztuki walki bez zasad. Kopnij go w jaja, wybij mu oko, wyrwij zęba, no o co wam chodzi? Przecież my się bijemy tak samo jak i wy, dlaczego nas dyskryminujecie, my też robimy sztuki walki! Tylko że takie bez zasad.
Neta


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości