Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Małopolska
#1

Witam wszystkich.

Czy jest ktoś z małopolski lub dolnego-śląska kto trenuje w klubie gimnastycznym lub zna takie miejsca gdzie są ?. Chciałbym zacząć uczęszczać na zajęcia gimnastyki .

Pozdrawiam.
#2

(2017-06-19, 10:48)Orzeł napisał(a):  Witam wszystkich.

Czy jest ktoś z małopolski lub dolnego-śląska kto trenuje w klubie gimnastycznym lub zna takie miejsca gdzie są ?. Chciałbym zacząć uczęszczać na zajęcia gimnastyki .

Pozdrawiam.

Zakładam, że chodzi o osobę dorosłą? We Wrocławiu w Akro-Smyku mamy zajęcia dla dorosłych. Ten tydzień jeszcze pon, śr i pt na 20, później się zaczynają wakacje i nie wiem jeszcze dokładnie jak będzie sala dostępna. Miała być w trzy dni (pon, śr i sb chyba), ale nie wiem czy we wszystkie dni będą dorośli.

Oprócz tego w goJumpach (na pewno wrocławskim, ale chyba nie różnią się ofertą między sobą) są zajęcia z giętkiej dla dorosłych, ale nic więcej na ten temat nie powiem, bo nie miałem styczności.

Łoboże. SW to gimnastyka bez zasad... W sumie wiesz jak to brzmi? Jak sztuki walki bez zasad. Kopnij go w jaja, wybij mu oko, wyrwij zęba, no o co wam chodzi? Przecież my się bijemy tak samo jak i wy, dlaczego nas dyskryminujecie, my też robimy sztuki walki! Tylko że takie bez zasad.
Neta
#3

Dziękuje za odpowiedź Smile. Niestety, nieosiągalne dla mnie są zajęcia w tygodniu ze względu na dzielącą odległość - jeżeli chodzi o Wrocław . Żadne z powyższych podanych niestety nie prowadzi zajęć w weekendy .

Jeszcze raz dzięki Smile

Wie ktoś jak sprawa się ma w Małopolsce ?
#4

Na pewno są zajęcia rekreacyjne na Koronie i na Wiśle ale trzeba dopytać o terminy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości