Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Następne seminarium. Kiedy? ;)
#31

(2013-08-23, 16:24)User napisał(a):  
(2013-08-23, 15:35)zahir napisał(a):  Nocleg niepotrzebny, bo seminarium będzie jednodniowe. dojazd można załatwić dogadując się z kimś z forum, kto będzie jechał z Twojego miasta.

Tylko, że w jedną stronę do Warszawy mam koło 70km, z przesiadką. Busem zjamie to ze 4 godziny w jedną stronę, nie wliczając tego, że trzeba czekać pomiędzy busami. A nawet nie wiem kiedy będzie bus powrotny.
A mieszka ktoś w okolicy sieradza(woj. łódzkie), kto się wybiera?

Jadę z Pabianic
#32

(2013-09-03, 01:41)Adam.Kalman napisał(a):  Jeżeli się uda to myślę, że będzie lepiej niż AWF Smile

Sala Legii znajdująca się na terenie wojskowym? Wink
#33

(2013-09-03, 15:24)kingsvid napisał(a):  
(2013-09-03, 01:41)Adam.Kalman napisał(a):  Jeżeli się uda to myślę, że będzie lepiej niż AWF Smile

Sala Legii znajdująca się na terenie wojskowym? Wink

no jak na Legii to fajnie Smile
zdaje się że MMaster to właśnie tam kręcili?
tu ładnie widać cały obiekt:

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#34

Panowie, nie zapeszajcieWink
#35

(2013-09-03, 15:52)rafal napisał(a):  
(2013-09-03, 15:24)kingsvid napisał(a):  
(2013-09-03, 01:41)Adam.Kalman napisał(a):  Jeżeli się uda to myślę, że będzie lepiej niż AWF Smile

Sala Legii znajdująca się na terenie wojskowym? Wink

no jak na Legii to fajnie Smile
zdaje się że MMaster to właśnie tam kręcili?
tu ładnie widać cały obiekt:

tak MMAster tam kręcili, ale nie ufajcie TVN, zawsze żądajcie od nich pieniędzy za wynajem sali. Zmarnowali 10 godzin i dupa nie promocje sali Legii zrobili
#36

Panowie z paru względów celujemy w druga sobotę października. Po pierwsze jest to termin na który mamy szansę ściągnąć do prowadzenia Piotra Kulbickiego. Po drugie firma MT Idea obiecała nam przygotować kilka ciekawych niespodzianek a wcześniej nie zdąży ich dopracowaćSmile
#37

No cóż, trochę późno. Zobaczymy. Wink
#38

Dla mnie termin super:-).Rozumiem ze Adam tez bedzie na seminarium?Fajna sprawa bylo by przeprowadzenie calosciowego treningu gimnastycznego.Potem praca w grupach nad elementami ktore ida nam slabo i ktore chcemy poprawic.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#39

Julo, oczywiście, że z instruktorów byłby jeszcze Adam, Mrówek i Paweł Wierzchoń (Newcio). Piotr Kulbicki byłby wisienką na torcie i Adam jest bardzo podkręcony, by go namówićWink

chcieli byśmy zrobić tak, jak proponujesz i dodatkowo wprowadzić podział na grupę początkującą i zaawansowaną, by każdy mógł znaleźć coś dla siebieSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości