Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kawa
#31

Ja juz nie wiem czy poranna kawa (choc nie jest czarna, bo aktualnie pije jasno wypalana pod aeropressa) stawia mnie na nogi ze swopjej istoty rzeczy czy moze to juz tylko w glowie siedzi Big Grin W kazdym razie, nie warto sobie zawracac glowy tymi przesadami, ze trzeba smietanke albo cukier, bo cos tam sie odkwasi albo zakwasi.
#32

Jasne, że nie. Piję czarną i bez cukru. Jednak kiedy tylko wypiję na czczo, to cierpięWink
#33

Kurcze.....a probowales z dodatkiem smietanki? Tylko nie takiej "do kawy" a takiej 30% albo 36% najczesciej opisana jako tortowa albo do ciast. Sprobuj, chocby lyzeczke, tak bardzo nie zmienia smaku. Dawno temu tez nie moglem na czczo, bo mi skrecalo zoladek ale teraz juz bez problemow. Tylko ja pije zawsze z dodatkiem.
#34

Ale z tego co pisali w podrzuconym przez Ciebie artykule, kawa ma być bez dodatków. Inaczej 90% działania w ...
#35

jugger, kawa zakwasza, cukier zakwasza i nabiał też zakwasza, więc kombinujesz w złą stronę Tongue
#36

Nabial zakwasza? Pierwsze slysze. Kawa zakwasza? Jakim cudem?

(2013-09-24, 12:52)zahir napisał(a):  Ale z tego co pisali w podrzuconym przez Ciebie artykule, kawa ma być bez dodatków. Inaczej 90% działania w ...
No tak Big Grin Wiec nie dla ciebie 90% skutecznosci Wink

Tak serio, to artykuly Poliquina traktuje z mocnym przymruzeniem oka. Niby cos wie ale to wszystko tak po lebkach. Pamietam jakie bzdury sadzil o fruktozie, ze jest tuczaca.

Tutaj masz atykul jednego z najbardziej znanych biohackerow, ktory pije poranna kawe z dodatkiem i mowi, ze to jest najlepsza rzecz pod sloncem Cool A ponoc wie co mowi, bo podbil swoje wlasne IQ. Kto nie sprobuje ten sie nie dowie Wink
http://www.bulletproofexec.com/how-to-ma...rning-too/
#37

Zahir dodaj do kawy masło Kerrygold albo olej kokosowy i poczuj moc ; ) Może pomoże na żołądek.
#38

(2013-09-24, 15:38)Satetsu napisał(a):  Zahir dodaj do kawy masło Kerrygold albo olej kokosowy i poczuj moc ; ) Może pomoże na żołądek.

oooooo moj czlowiek od picia kawy, widze Cool Tak pijasz Satetsu? Z maslem i MCT?
#39

(2013-09-24, 15:50)Jugger napisał(a):  
(2013-09-24, 15:38)Satetsu napisał(a):  Zahir dodaj do kawy masło Kerrygold albo olej kokosowy i poczuj moc ; ) Może pomoże na żołądek.

oooooo moj czlowiek od picia kawy, widze Cool Tak pijasz Satetsu? Z maslem i MCT?

Masło Kerrygold i olej kokosowy jem, a kawy nie pijam i nigdy nie piłem, ale chcę zacząć żeby sprawdzić jak będzie działać przed treningiem. Interesuję mnie tylko kawa organiczna wiec taką sobie sprawię.
#40

Ja pije codziennie kawe z maslem, czasami z MCT dodatkowo.

Tzn chcesz Bulletproof Coffee kupic?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości