Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening w Gdańsku:)
#1

Ponieważ tak się złożyło, że kilku z nas z różnych powodów zagościło w Gdańsku, zorganizowaliśmy sobie kameralny trening na świeżym powietrzu. Poniżej wrzucam małą zajawkę z tego wydarzenia. Bardzo przyjemnie było mi poćwiczyć z Rafałem i Czarkiem. Chłopaki prezentują niesamowity poziom i są szalenie sympatyczni. Gdy następnym razem będę w Waszym mieście nie omieszkam powtórzyć takiego spotkaniaSmile A teraz filmiki:

Mrówek:


Rafał:


Bardzo żałuję, że nie nakręciłem wagi w wykonaniu Czarka. Wprawdzie widzieliśmy ją na filmiku pokazowym w Konfrontacjach ale robi niesamowite wrażenie. następnym razem na pewno się poprawięSmile
#2

Patrzcie na "harkora"! Epickie. Big Grin

[Obrazek: logo.png]
#3

Dzięki za wspólny trening i zimne piwko po treningu Smile
Jutro z Mrówkiem ciśniemy kolejny trening.

PS. W filmiku pokazowym wagę tyłem robił Dawid. Czarek pompował w pierwszych konfrontacjach.
#4

Widze, że było fajnie Smile
niestety praca nie pozwoliła mi nawet mysleć o tym, żeby być, ale już jest lepiej, gdyby coś dajcie znać Smile

Rafał, głowa i za duże wygięcie w plecach cały czas Smile
#5

(2013-08-07, 01:14)Adam.Kalman napisał(a):  Rafał, głowa i za duże wygięcie w plecach cały czas Smile

A mówiłem żeby tego nie wrzucać bo dostanę ochrzan od Ciebie Smile
#6

I tak byś dostał przy najbliższej okazji, będziesz gibał jak dzieciaki, z gąbką pod brodą Big Grin
#7

(2013-08-07, 11:21)Adam.Kalman napisał(a):  I tak byś dostał przy najbliższej okazji, będziesz gibał jak dzieciaki, z gąbką pod brodą Big Grin

to był street workout i starałem się jak najbardziej wczuć w ten klimat więc i technicznie nie mogłem za bardzo szaleć bo by mnie "hardcory" z getta pogonili Wink
#8

"Patrzcie na hardcora" zamiata całą filozofię, ale "nakręcicie go" powinno zostać objęte prawami autorskimi, a "Michał" powinien zostać prześwietlony przez naczelnego złodzieja Rostowskiego Smile

Tak czy inaczej, mykasz z gąbką Smile
#9

super poziom Big Grin
#10

sorki za offtop, ale te hardkory mi się skojarzyły z tym dzieciakiem co ćwiczy "parkera" i salto pokazuje. Jak ktoś tego nie widział to musi zobaczyc Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości