Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ciągłość i umiarkowanie nad intensywność - fragment z "Łatwej siły"
#21

Może chodzi o to, że jak zabierze się za jakąś dietę, to nie odpuszcza.
Jak powiedział Dan John - "Każda dieta działa, tylko trzeba się jej trzymać" Smile

Co do tych podstaw - faktycznie działają, tylko człowiek przeważnie ma jakiś taki pęd, żeby poprawiać to co dobre, bo np. zobaczy filmik na YT, przeczyta artykuł, czy mu się już znudzi (to akurat ja!).
#22

Prosiłbym nie poruszać tutaj kwestii wyznania, to forum dla każdego i nie ma zupełnie znaczenia jakie jest czyje wyznanie, zagłębia religijne znajdziecie na innych forach, nas nie interesuje czy ktoś jest ateistą, katolikiem czy prawosławnym, religia oraz przekazy z niej płynące nas nie interesują, każdy jest świadomy swojej, ale tutaj rozmawiamy o gimnastyce
#23

Czemu zniknął artykuł na pierwszej stronie ?
#24

Luko zedytowal i usunal. Chyba nie chce zeby tu byly jego arty. Przypuszczam, ze usnie wszystko jezeli admin nie zablkokuje mozliwosci edycji postow po okresie np 10 minut.
#25

Reszta jest normalnie, tylko tego brakuje, może coś źle nacisnął Smile
#26

A może stwierdził, że mimo swoich szczerych chęci, wielkiego zaangażowania w pomoc i faktycznie dobrych porad jakimi sypie z rękawa (czy to swoimi czy cudzymi to już nie ma znaczenia) został potraktowany w sposób prześmiewczy na co wcale sobie nie zasłużył więc nie chce by z niego nikt drwił i się wyprowadził tam gdzie nikt po nim jeździć nie będzie ?

Ja ćwiczę od prawie 2 lat z wielkim zaangażowaniem i staram się czerpać moją wiedzę z różnych źródeł. Luko nie otworzył mi jakiś nieotwartych dotąd drzwi do wiedzy bo czytamy te same książki, ale zwrócił moją uwagę na rzeczy, o których wiedziałem ale nie były dla mnie zbyt ważne. Te drobne elementy wiedzy płynące również od niego zostały przeze mnie przetrawione, zmieniły wiele rzeczy w moim podejściu do treningów i cieszę się, że to się stało bo w ciągu 2-3 tygodni zrobiłem większy postęp niż przez ostatnie 2-3 miesiące (może i więcej).
#27

Bar-Man, nikt z nas nie chce, by kogoś traktowano tu prześmiewczo. Adam zwrócił mu uwagę na udzielenie porady mogącej wprowadzić w błąd. Moim zdaniem słusznie, bo to co doradził w tamtym wątku do niczego nie prowadziło. Tłumaczyłem tę kwestię dość obszernie. Natomiast w mojej ocenie Łukasz nie grzeszy skromnością i przesadza w przekazie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości