Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening w Katowicach
#21

Oczywiscie ten trening to dopiero poczatek mozliwosci Smile
#22

Tylko pozazdroscic pozostaje tak udanej imprezy i czekam az cos bedzie organizowane w srodku polski lub pomorzu (Gdansk;-))

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#23

Julo od 5 sierpnia zawitam nad nasze piękne morze akurat do Gdańska liczę na jakiś wspólny trening Rafała już namówiłem Smile
#24

(2013-07-30, 20:42)Mrowek napisał(a):  Julo od 5 sierpnia zawitam nad nasze piękne morze akurat do Gdańska liczę na jakiś wspólny trening Rafała już namówiłem Smile

Czarek (orpuwupetup) też pewnie będzie o ile wróci do tego czasu z woodstok'u Smile
#25

Będą jakieś filmy ??
#26

Wiem ,że chłopaki z SWP kręcili materiał więc tylko czekać Smile
#27

Mrowek ja niestety jestem w Niemczech do 20 sierpnia, ale dzieki za propozycje:-).Pozostaje mi wyczekiwac jakiegos spotkania we wrzesniu.Ja jestem teraz na roztrenowaniu a wam zycze udanego treningu i wypoczynku.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#28

(2013-07-30, 23:33)rafal napisał(a):  
(2013-07-30, 20:42)Mrowek napisał(a):  Julo od 5 sierpnia zawitam nad nasze piękne morze akurat do Gdańska liczę na jakiś wspólny trening Rafała już namówiłem Smile

Czarek (orpuwupetup) też pewnie będzie o ile wróci do tego czasu z woodstok'u Smile

Tak się składa, że ja też jutro jestem w Gdańsku i będę nocował. Chętnie wkręcę się na jakiś wspólny trening z WamiSmile
#29

zahir do kiedy jesteś w Gdańsku? tylko do poniedziałku czy dłużej? kiedy pasuje Ci trening?
proponuję tą lokalizację. są tu dość niskie poręcze (ja raczej nogami nie szuram przy wymachach), niezbyt wysoki drążek (ze 2m wys) ale przede wszystkim jest pod co podwiesić kółka (ok 3,5m wysoka konstrukcja i na tyle szeroka, że rozpięcia się zmieszczą).
#30

Niestety we wtorek rano wyjeżdżam, więc pasuje mi trening jedynie w poniedziałek wieczorem. Rozmawiałem już z Mrówkiem i on jest chętnySmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości