Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podstawy Gimnastyki II
#1

****ZAPRASZAMY SERDECZNIE****
Na kurs z zakresu podstaw treningu gimnastycznego.

22.10.2016 - 14:00 - 20:00

*Nigdy nie trenowałam/em gimnastyki sportowej, jestem początkujący czy mogę wziąć udział w kursie ?

Tak oczywiście ! Nasz kurs jest kierowany do osób które chcą rozpocząć swoją przygodę z gimnastyką a nie tylko dla zawodników czy instruktorów. Oczywiście instruktorzy jako osoby doświadczone z pewnością znajdą sporo nowinek które poszerzą ich umiejętności z zakresu treningu.

*Jakie są wymagane umiejętności, sprawność, warunki fizyczne?

Dla nas najważniejszym faktem jest chęć doskonalenie samego siebie, dlatego wymagamy od uczestników nie umiejętności a dużej dawki dobrego humoru i chęci do nauki.

*Dlaczego akurat Gimnastyka Sportowa i Gimnastycy.pl ?

Najważniejszą częścią naszego kursu jest zrozumienie ,że gimnastyka nie jest trudna. Rozbudowana metodyka, wszechstronny rozwój całego ciała, system asekuracji, profesjonalna kadra i w końcu wyposażenie sali. Pozwalają nam na przeprowadzanie szkoleń na najwyższym poziomie, zapewniając przy tym wysoki poziom komfortu psychicznego i bezpieczeństwa.

****PROWADZĄCY****
Sławomir Różański trener z wieloletnim doświdaczeniem, do dzisiaj spędzający aktywnie czas z Gimnastyką Sportową, wychowawca wielu wybitnych zawodników, multimedalistów Mistrzostw Polski.

****GDZIE ?****
ul. Gdańska 163
85-915 Bydgoszcz

****KOSZT****

Wszystkie osoby zainteresowany prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres gimnastycy.pl@gmail.com w mailu prosimy wpisać imię, nazwisko, numer telefonu i potwierdzenie przelewu.

Bank BGŻ BNP Paribas
97 1600 1055 1841 7881 8000 0001


200zł

Przypominamy ,że liczba miejsc jest ograniczona.

****DODATKI****
Dodatkowo podczas kursu będzie możliwość zakupienia koszulek Gimnastycy.pl.
Bawełniana 30zł
Termoaktywna 50zł
(Rozmiar koszulki prosimy podać w mailu zgłoszeniowym).

Uczestnicy kursu otrzymają imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie.

****PROGRAM SZKOLENIA****

Program :
Podstawy ćwiczeń wolnych :

- Przewroty w przód i w tył
- różne wariacje przewrotów o nogach prostych, do rozkroku, o rękach prostych w tył, do stania na rękach itp.
- Przerzut bokiem, do wypadu, rundack
- wprawki do przerzutów w przód i w tył
- wprawki do salta w przód i w tył
dla chętnych możliwość wykonania wybranych elementów !!

Sposoby i metody rozgrzewek stosowanych w gimnastyce.


Podstawy przygotowania motorycznego :
Sylwetki :

- część teoretyczna czym są sylwetki
- rodzaje pracy mięśni i typy sylwetek
- podstawowe i techniczne sylwetki
- kształtowanie poprawnej sylwetki
Siła/wytrzymałość
- Sposoby rozwijania różnych grup mięśniowych i progresja elementów w gimnastyce
- Budowanie siły obręczy barkowej
- Budowanie siły nóg
- Budowanie siły mięśni brzucha
- Budowanie siły prostowników grzbietu
- Budowanie siły mięśni ramion
- Budowanie siły klatki piersiowej
- Budowanie siły mięśni pleców
Obwody kształtujące wytrzymałość i siłę
- Dolnej części ciała
- Górnej części ciała

Podstawowe elementy statyczne
- Stanie na rękach
- Poziomka

Rozciąganie
Kompleksowe rozciąganie całego ciała.
#2

Brakuje mi tylko informacji kiedy to? Smile
#3

(2016-10-18, 11:45)Merfi84 napisał(a):  Brakuje mi tylko informacji kiedy to? Smile

W najbliższą sobotę w godzinach 14.00 - 20.00
#4

Kurde no Sad Znowu jestem na wyjeździe koncertowym. Ehhh Sad Może następnym razem.
#5

Wszystkich którzy mają wolny ten termin serdecznie zachęcam do wzięcia udziału. Będzie tam mnóstwo wartościowej wiedzy dzięki której można zrozumieć zasady treningu gimnastycznego. Wiem z doświadczenie, że to bardzo zmienia podejście i pozwala na szybki progres który ciężko osiągnąć trenując gimnastykę metodami kulturystycznymi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości