Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trenig w Kielcach
#21

jestem za.... ustalimy choc raz w tygodniu jakis termin na wspolne cwiczenia. Cool
pozdrawiam
kp
#22

Zahir, nakręciliście tutorial po rusku?Big GrinBig Grin
#23

Jeszcze nie Big Grin
#24

wczoraj na trening zaprosil mnie i mojego siostrzenca - Zahir.

Cwiczylismy chyba z 2.5 godz, pogoda dopisywala.
Zahir pokazal nam podstawy, m.in. rozgrzewke na poreczach, ktorych dotychczas nie docenialem, cwiczenia do front i back lever, w koncu na moje zyczenie - podstawy do zarzutu (muscle up) na kolkach, a na koniec pokazal jak uzywac gum w celu przygotowywania okreslonych grup miesniowych do trudniejszych zadan. Lubie gumy, choc nie czesto po nie siegam, wiec z przyjemnoscia przyswoje zaprezentowane cwiczenia.
Najtrudniej mial moj siotrzeniec - 195 cm wzrostu i ponad 90 kg wagi. Dla niego to byla zupelna nowosc! I... zauroczyl sie "kolkami" i poreczami i obiecal, ze solidnie przepracuje kolejny rok, pod ich katem. A te sprzety obok sztangi, na razie nie chce z niej zrezygnowac zupelnie Cool, na stale znajda u niego miejsce.

ja sie nie staralem "za bardzo", nie "napinalem" - wciaz mam w pamieci, ze kontuzja lokcia moze szybko wrocic, i ten czas i najblizszy poswiecam na adaptacje mojego nadwyreznoego przez lata treningu ukladu kostno-stawowego. takze tymczasem - relaksik Smile

Chcialem podziekowac Zahirowi, za uwage i poswiecony czas.

pozdrawiam
kp
#25

Ja również dziękuję za wspólny trening. Mam nadzieję, że będziemy się spktykać regularnie Smile
#26

jak zdrowie pozwoli.Cool
kp
#27

Borykasz się z pewnymi kontuzjami ale bardzo chciałbym mieć Twoje zdrowie i kondycje w tym wieku Smile
#28

cici....cichutko o tem.... bo mi beda mowic na per "pan", na forum... i zamiast braku wiedzy i doswiadczenia zarzucac poczatki alzheimera... Wink
pozdrawiam
kp
PS. Bola mnie po sobocie.... glownie.... nogi. Confused
#29

Dobre Big Grin
#30

A kiedy zahaczycie o Częstochowę?Tongue Miło by było być pokierowanym przez Was.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości