Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zmienić mój czasochłonny i ciężki trening nie przynoszący progresu?
#11

Które z tych pompek powinienem usunąć lub ewentualnie zmniejszyć do 2 serii?
3.Tiger Pushups 3*15
4.Pompki diamond 3*20
5.Pompki Arch 3*20
6.Pompki szerokie 3*20
7.Pompki z wychyleniem do przodu 3*12
8.Pompki zwykłe 2*MAX
9. pike pushups
#12

Zostaw tylko jeden rodzaj najtrudniejszych dla Ciebie pompek albo w ogóle sobie daruj i zajmij się czymś innym. Tak długo katowałeś organizm milionami pompek, że na pewno nie będą przynosiły efektu.
#13

Jeśli odstawię całkowicie pompki ( pomijając oczywiście HSPU- to musowo zostaje) klatka nie spadnie za bardzo? nie chciałbym stracić tego co wypracowałem przez długi okres czasu a z drugiej strony chciałbym się nauczyć w końcu czegoś fajnego. HS bez ściany i waga przodem to już by było coś. zastanawiam się ponieważ niektórzy mają mało a czasami wcale w swoich planach treningowych podciagania a ćwicza tylko pozycje statyczne - czy udaje im się to osiągnać?
#14

Jeśli chcesz osiągnąć pozycje statyczne, to koniecznie musisz robić ... pozycje statyczne Big Grin Oczywiście w odpowiednich progresjach. Wszystko inne jest tylko dodatkiem, który może pomóc, jeśli będziesz wiedział gdzie masz braki i mądrze dobierał ćwiczenia.

Pytasz mnie, czy nie będzie za mało na klatę i ja wymiękam przy takich pytaniach, bo albo zależy Ci na pięknej klacie albo na umiejętnościach. Zdecyduj się, bo gimnastyka to nie kulturystyka. Poza tym pompki na rozwój klaty to jak sandały do biegania. Można ale po co kiedy wygodniej i szybciej biega się w butach sportowych. Niestety pompka obrosła mitem i dla wielu osób jest nie do przyjęcia, że są lepsze ćwiczenia. Jeśli więc już koniecznie chcesz nadal pompować polecam zaopatrzyć się w kółka i rozpocząć pompowanie na nich. W tutorialu Mrówka o podstawach na kółkach gimnastycznych znajdziesz wszystkie informacje na temat poprawnej techniki


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości