Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

jak spalić tkanke tłuszczową?
#1

Witam.
zastanawiam się jakimi treningami można pozbyć się zbędnego tłuszczyku. W necie mnóstwo sprzecznych informacji. Tutaj myślę, że uzyskam prawdziwe porady. Ile czasu powinien trwać trening, o jakiej porze dnia, jakie ćwiczenia? Proszę pomóżcie :p. Jeśli post oczywiście komuś wadzi lub jest niewłaściwy to proszę usunąć.
#2

Żeby chuść trzeba spalać więcej niż się je, czyli możesz albo ograniczyć michę, albo zwiększyć aktywność (albo jedno i drugie).
I w sumie cokolwiek będziesz robić ponadto co robisz, to zawsze będą dodatkowo spalone kalorie, możesz dodatkowo biegać, chodzić na basen, robić więcej sylwetek itd. Ja na przykład w celu zwiększenia aktywności postanowiłem w miarę możliwości zrezygnować z komunikacji i staram się wszędzie chodzić pieszo Wink
#3

Izometria dobrze pali tłuszcz.. Mi osobiście najlepiej pomagały treningi typu "crossfit" lub jak kto woli obwodowe.
Dużo ćwiczeń..krótkie przerwy lub ich brak.
#4

Żeby spalić tłuszcz musisz mieć ujemny bilans kaloryczny czyli jeść mniej niż potrzebujesz nie ma innej drogi Smile poszukaj w internecie "kalkulator bmr" i sprawdz jakie masz zapotrzebowanie i jedz okolo 200-300 kcal poniżej tego. Ja polecam do redukcji dietę ketogeniczną, w miesiąc można zgubic nawet 5-10% body fat i masa mięśniowa tak nie leci w dół jak na klasycznej diecie, tylko że ta dieta jest dość restrykcyjna i nie dla każdego, ale po przetestowaniu na sobie moim zdaniem najlepsza.
#5

Przetestuje niektore z sugestii. Dzieki Smile
#6

Ogranicz węglowodany do 1 posiłku dziennie ze zdrowych warzyw i oprzyj dietę o tłuszcze, a BF zejdzie Ci do optymalnego sam Smile Liczenie kcal to bzdura (tak jak cała teoria bilansu kalorycznego) i niepotrzebna męka. Jakbyś chciał większej porady pisz priv Smile
#7

Leangains.. Poczytaj o takim sposobie odżywiania.

http://www.kfd.pl/leangains-intermittent...9479.html/
#8

(2016-07-31, 21:20)Merfi84 napisał(a):  Ogranicz węglowodany do 1 posiłku dziennie ze zdrowych warzyw i oprzyj dietę o tłuszcze, a BF zejdzie Ci do optymalnego sam Smile Liczenie kcal to bzdura (tak jak cała teoria bilansu kalorycznego) i niepotrzebna męka. Jakbyś chciał większej porady pisz priv Smile

to zjedz 3500cal codziennie przez pol roku.....i pokaz fotki z porównania.
Confused
#9

(2016-08-23, 14:05)orlen napisał(a):  to zjedz 3500cal codziennie przez pol roku.....i pokaz fotki z porównania.
Confused

Nie jest to dużo, jeśli do tego pijesz Tongue W zależności od rodzaju aktywności i twoich rozmiarów, 3.5k kcal można "wyrównać" jednym treningiem
#10

(2016-08-23, 14:05)orlen napisał(a):  
(2016-07-31, 21:20)Merfi84 napisał(a):  Ogranicz węglowodany do 1 posiłku dziennie ze zdrowych warzyw i oprzyj dietę o tłuszcze, a BF zejdzie Ci do optymalnego sam Smile Liczenie kcal to bzdura (tak jak cała teoria bilansu kalorycznego) i niepotrzebna męka. Jakbyś chciał większej porady pisz priv Smile

to zjedz 3500cal codziennie przez pol roku.....i pokaz fotki z porównania.
Confused
Moje śniadanie solo to ok 1500-1700kcal (kiedyś zapytany przez kogoś policzyłem), a na dzień pewno lekko 4000-4500 wchodzi. Nic nie liczę, nic nie kontroluję. Tutaj masz zdjęcie:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater

I każdy mój podopieczny zrzuca kg bez liczenia. Magia? Nie sądzę Smile

No ale można też sobie liczyć jak ktoś lubi uprzykrzać sobie życie. Jasne Wink
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości