Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Treningi akrobatyki we Wrocławiu
#1

Ponieważ we Wrocławiu nie ma (a przynajmniej nie znalazłem) żadnych treningów gimnastyki sportowej dla staruchów takich jak ja, musiałem poszukać sobie czegoś innego. I w ten mniej więcej sposób wylądowałem na akrobatyce w "Akro-Smyku".

Wrażenia mega pozytywne, trener, Vitalij, zna się na rzeczy, a do tego jest bardzo otwarty na nowe doświadczenia i pomysły (oczywiście zacząłem reklamować gimnastykę Wink ). Treningi mają fajną, otwartą formułę, więc można poćwiczyć w zasadzie nad tym, co się chce. Do dyspozycji jest jedna trampolina, air track/ścieżka, plansza i kilka odskoczni. Nawet kółka mają! Chociaż najbardziej jestem pod wrażeniem, że trener jest w stanie zrobić rundaka, czy salto tak, że mu okulary z nosa nie spadają Big Grin No i za pierwszym razem miałem wrażenie, że to Mrówek się teleportował tutaj na trening i właśnie okulary założył dla niepoznaki Tongue

No i tak na deserek się podzielę osiągnięciami po dwóch (póki co Tongue ) treningach. Wklejki się nie udało nagrać, ale się zdarzały Big Grin Oczywiście nagranie zostało wykonane w odpowiednim stroju Wink

#2

z tego co bylo kiedys Akrobatyka we wroclawiu zyje a nawet czesto sa warstaty i seminariaSmile Sprawdz na agencji artystycznej Everest, czasami z nimi pracuje
#3

Wiadomo mi jeszcze o co najmniej dwóch miejscach, w których są treningi akro (z grupami dla staruchów Tongue ), ale po prostu brakuje mi godzin w dobie, żeby na nie chodzić Big Grin Ale dzięki za info, może kiedyś sprawdzę.
#4

To gadaj gdzie, podziel się wiedzą Smile
#5

(2016-04-23, 00:11)roger napisał(a):  To gadaj gdzie, podziel się wiedzą Smile

Są treningi w Akro-Smyku, gdzie się "zadomowiłem" we wtorki i czwartki o 18:30 w Biurowcach JTT na Braci Gierymskich (koniec pętli 146). Oprócz tego są w MDK Śródmieście, które z tego co pamiętam odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w SP Leonardo, ale pewny nie jestem, oraz są, a przynajmniej były, treningi na AWFie w poniedziałki i środy o 19:15 na olimpijskim. Jeśli wklepiesz w Facebooka akrobatyka wrocław, to ci wyskoczy Wink
#6

Bajerka Wylfryd ! Gratulacje Smile.

Jeśli mógł bym doradzić , postaraj się mniej pochylać tułów na naskoku wraz z prowadzeniem rąk w górę i odstaw mocno nogi do przodu. Spowoduje to wyższe wybicie, tak więc pamiętaj o szybkiej rotacji ! Smile
#7

(2016-04-27, 07:59)Mrowek napisał(a):  Bajerka Wylfryd ! Gratulacje Smile.

Jeśli mógł bym doradzić , postaraj się mniej pochylać tułów na naskoku wraz z prowadzeniem rąk w górę i odstaw mocno nogi do przodu. Spowoduje to wyższe wybicie, tak więc pamiętaj o szybkiej rotacji ! Smile

Dzięki, ale filmik już stary, więc jest spory postęp Big Grin Aktualnie już męczę salto z półobrotem i próbuję łączyć rundaka z saltem w tył
#8

Może ktoś podpowiedzieć gdzie najlepiej zapisać dziecko na akrobatykę? Najlepiej okolice Psie pole, Śródmieście?
#9

Polecamy : https://www.facebook.com/akrogym


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości