Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam-trenera.pl, o poszukiwaniu instruktorów i portalu
#1

Witajcie.

Założyłam portal szukam - trenera . pl , ponieważ wielu sportowców ma ten sam problem - strasznie ciężko jest znaleźć trenera.

Zachęcam obecnych tu trenerów i instruktorów do rejestracji, a wszystkich użytkowników do przejrzenia strony i przedstawienia mi swoich wrażeń.

Obecnie testujemy stronę, więc mogą wyskakiwać błędy, jednocześnie pracując nad czymś można nie pomyśleć o funkcjonalnościach, które by się przydały.

Jak oceniacie stronę? Czy widzicie jakieś błędy? Czy macie pomysł na udoskonalenia? Na wprowadzenie czegoś, co by Wam się spodobało, przydało?

Czy pomysł portalu jest dobry?

Czy trudno jest znaleźć instruktora lub trenera w gimnastyce?

A może chcecie zaproponować trenera, z którym mogłabym się skontaktować aby założył konto?

Wszelka dyskusja mile widziana.

Mamy też fb: https://www.facebook.com/szukamtrenera/
#2

Takowy portal istnieje od dawien dawna.
Jest to
Gimnastycy.pl
Pozdrawiamy Wink

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#3

(2016-02-20, 14:11)mlody1410 napisał(a):  Takowy portal istnieje od dawien dawna.
Jest to
Gimnastycy.pl
Pozdrawiamy Wink


Wydaje mi się, że portal gimnastycy.pl dotyczy tylko jednej dyscypliny. Szukam trenera z założenia ma być ogólnopolską bazą wszystkich sportów. Czy przełoży się to na większa skuteczność? Zobaczymy. Na pewno ma szansę przełożyć się na popularyzację sportu ogółem. Wydaje mi się, że aby dotrzeć do portalu gimnastycy trzeba już względne pojęcie o tej dyscyplinie mieć i jakąś zajawkę.

Niemniej w dzieciństwie trenowałam akrobatykę (gimnastykę sportową) i poza faktem że moja wfistka była trenerem tej dyscypliny to bardzo trudno było dotrzeć, bez wsparcia rodziców, nie mieszkajac w dużym mieście, do klubów i trenerów. Chociaż fakt, że internet nie był wtedy tak rozbudowany.

Moją główną dyscypliną sportową jest jeździectwo, pzj publikuje bazy swoich trenerów i instruktorów a mimo to w środowisku jeździeckim jest bardzo pozytywny odzew projektu. Z różnych względów.
#4

Jak ktoś będzie szukał trenera gimnastyki to wejdzie tutaj, ponieważ my utrzymujemy kontakty z wieloma trenerami. Po co mi kolejne konto na jakimś portalu nie jestem wypacykowanym trenerem personalnym co wszędzie wciska siebie i szuka klientów.

Nie ma szansy się przełożyć na większą popularność, ponieważ to wymaga większej znajomości dyscypliny q nie bazy trenerów mylne założenie

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

(2016-02-21, 11:03)Newcio napisał(a):  Jak ktoś będzie szukał trenera gimnastyki to wejdzie tutaj, ponieważ my utrzymujemy kontakty z wieloma trenerami. Po co mi kolejne konto na jakimś portalu nie jestem wypacykowanym trenerem personalnym co wszędzie wciska siebie i szuka klientów.

Nie ma szansy się przełożyć na większą popularność, ponieważ to wymaga większej znajomości dyscypliny q nie bazy trenerów mylne założenie

Życzę żeby tak było, ale jak szukałam dość niedawno trenera żeby wrócić choćby rekreacyjnie do gimnastyki, i to w Warszawie, to internet łaskawy nie był.

Moje największe doświadczenia wynoszę z jeździectwa i tam zainteresowanie jest niemałe, a nie mają nic wspólnego z wypacykowanymi trenerami personalnymi.

Sama strona jest nie tylko bazą trenerów i mamy też plany na jej rozwój, więc założenie nie jest mylne. Nie tylko poprzez dostęp do trenerów ma promować sport.

Ponadto zakładając profil na mojej stronie możecie podlinkować swój portal lub swoją działalność i mieć dodatkowe leady w internecie.

Możecie też napisać artykuł na stronę, który przekieruje na Waszą stronę.

Osobiście widząc tę dyskusję zachęcam do napisania artykułu o największych problemach i wyzwaniach gimnastyki obecnie, który chętnie opublikuję u siebie na stronie, także z odpowiednimi przekierowaniami.
#6

To moze łatwiej bedzie polecić nasz portal u siebie i osoby szukające trenerów gimnastyki czy tez chcące sie rozwijać w gimnastyce czy tez sportach zbliżonych z łatwością trafia tutaj www.gimnastycy.pl

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#7

(2016-02-21, 13:10)mlody1410 napisał(a):  To moze łatwiej bedzie polecić nasz portal u siebie i osoby szukające trenerów gimnastyki czy tez chcące sie rozwijać w gimnastyce czy tez sportach zbliżonych z łatwością trafia tutaj www.gimnastycy.pl

Dajcie content to tak zrobię Wink
#8

Witaj Aleksandro, na samym wstępie wielki plus za to, że osobiście tu piszesz i starasz się poznać naszą opinię na temat Twojego portalu. Do tej pory mieliśmy zupełnie inne doświadczenia, ktoś się u nas logował, wrzucał jeden post którym reklamował swój produkt i znikał.

Inna sprawa, to pytanie czy Twój portal sprawdzi się w przypadku gimnastyki. Z naszych doświadczeń wynika, że 90% osób reklamujących się na takich stronach, to właśnie trenerzy personalni których doświadczenie zawodowe pozostawia wiele do życzenia i stąd opór naszych instruktorów do umieszczania swoich profili w tych miejscach. Staramy się aktywnie zapewniać pracę naszej kadrze i jeśli ktoś poszukuje trenera gimnastyki, to z reguły ma już pewien poziom wiedzy i wie gdzie szukać. Nie mniej jednak chętnie porozmawiam z Tobą na temat Twojego projektu i może coś wspólnie wymyślimy. Jeśli możesz prześlij mi na priv Twój numer telefonu abym mógł do Ciebie zadzwonić i porozmawiać.
#9

(2016-02-21, 12:03)aleqsandra napisał(a):  Życzę żeby tak było, ale jak szukałam dość niedawno trenera żeby wrócić choćby rekreacyjnie do gimnastyki, i to w Warszawie, to internet łaskawy nie był.

No jak nie ? Wpisujesz gimnastyka Warszawa i masz wszystko na tacy: masz link do sekcji gimnastycznej i masz link go gimnastycy.pl/warszawa do mojego fan page o zajęciach a tam jest kontakt do mnie czyli do trenera gimnastyki.

(2016-02-21, 12:03)aleqsandra napisał(a):  Moje największe doświadczenia wynoszę z jeździectwa i tam zainteresowanie jest niemałe, a nie mają nic wspólnego z wypacykowanymi trenerami personalnymi.

Ale znawcy tematu siedzą na forum/portalu o koniach, a nie na portalach trenerskich. Jest coś takiego jak instruktorzy.info starej daty portal i leży i kwiczy, bo to nie działa.


(2016-02-21, 12:03)aleqsandra napisał(a):  Osobiście widząc tę dyskusję zachęcam do napisania artykułu o największych problemach i wyzwaniach gimnastyki obecnie, który chętnie opublikuję u siebie na stronie, także z odpowiednimi przekierowaniami.

rozumiem, że płacicie za taki artykuł ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#10

Dzisiaj może tak, jeszcze niedawno - nie.

Jest dużo portali będących "podobnymi" do mojego. Trochę inaczej będę starała się zbudować pozycjonowanie.

Na razie nie mamy z czego płacić za artykuły, możemy się odwdzięczyć tak jak napisałam leadami, artykuł za artykuł itp.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości