Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacja styczeń/luty 2016 - Stójki i inne chece
#31

Z Katowic do Gdańska będzie jechać kilka osób między innymi Maciej z Mt Idea, więc przemyśl czy nie chcesz się z nim zabrać bo tematyka będzie bardzo ciekawa i super prowadzący.
#32

Widze ze Browareq tez czeka z niecierpliwoscia na nowa konfrontacje Smile zamieszczac, zamieszczac Big Grin

Nagroda leci już pocztą polską Smile


Załączone pliki Obrazki
   
#33

Haha dostanie dyplom z błędem ortograficznym
#34

yhyyyy szukam szukam i znaleźć nie mogę pomożesz??
#35

Myślę, że to miał na myśli:

heca
1. pot. «zabawne zdarzenie, niezwykła historia»
2. daw. «przedstawienie cyrkowe lub wesołe widowisko»

Checa – gmina w Hiszpanii, w prowincji Guadalajara, w Kastylii-La Mancha,

Ale tylko tak przypuszczam ;]
#36

w takim razie bardzo mi przykro że takowy błąd się pojawił szkoda tylko, że Buh nie zwrócił mi uwagi już miesiąc temu gdy konfrontacja pojawiła się w sieci...Neta Sorki Wink mam nadzieje ze mi wybaczysz tą gafę pozdrawiam!
#37

Raczej nie rzuca się to w oczy - sam dopiero sprawdziłem po poście Buha to ;] Liczy się i tak całokształt ;]
Gratki Neta ;]
#38

Dobra, bez spiny. Raczej nie będę tego dodawać do CV, więc na luzie Big Grin Miła pamiątka tak czy siak

Dziękuję raz jeszcze, w pewien sposób to podbudowujące... No i też czekam na kolejne konfrontacje, bo fajne zadanka dajecie. Big Grin
#39

(2016-02-21, 17:09)Neta napisał(a):  Dobra, bez spiny. Raczej nie będę tego dodawać do CV, więc na luzie Big Grin Miła pamiątka tak czy siak

Dziękuję raz jeszcze, w pewien sposób to podbudowujące... No i też czekam na kolejne konfrontacje, bo fajne zadanka dajecie. Big Grin

To my czekamy Smile Wygralas, wiec sama ukladasz nastepne konfrontacje!
#40

Co Ty gadasz, tego nie było w regulaminie xD Przegapiłam coś małym druczkiem?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości