Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacja styczeń/luty 2016 - Stójki i inne chece
#11

(2016-01-20, 14:11)dom_cyl napisał(a):  nie każdy ma dostęp do takiego drążka, a w futrynie się nie da Smile

Smile jak tylko dorwę parę minut spróbuję ci nagrać filmik jak można rozwiązać ten problem ... Wink
#12

Można obniżyć drążek w futrynie tak, by się w podporze zmieścić albo po prostu wykorzystać jakiś drążek na zewnątrz (albo trzepak).
#13

(2016-01-18, 00:15)belu napisał(a):  
(2016-01-17, 14:37)Krzysztof napisał(a):  Fajne konfrontacje!
Podsyłam pierwsze zadanie. Drugi dam jak będę miał dostęp do drążka.
Ta noga w bok to jest trudny temat Smile
https://www.instagram.com/p/BAlemqmGgT3/...sthenicsa3

Fajnie złapałeś o co chodzi Smile teraz tylko każdą z pozycji przytrzymać minim 3 sek Wink wtedy próba będzie zaliczona!
szacuneczek za pierwsze podjęcie tematu

Próbowałem się poprawić. Zobacz teraz.
https://www.instagram.com/p/BBUfBCMGgeJ/...sthenicsa3
#14

(2016-02-03, 12:05)Krzysztof napisał(a):  Próbowałem się poprawić. Zobacz teraz.
https://www.instagram.com/p/BBUfBCMGgeJ/...sthenicsa3

Smile Cieszę się, że próbujesz, jak widzę dokładasz drugą nogę Smile fajnie bo zanim oglądnąłem vid miałem ci takiego "czelendża" podrzucić... wszystko fajnie z tym, że dalej nie mogę naliczyć 3 sek przy żadnym z elementów Sad i jeszcze jedno spróbuj patrzeć przed siebie nie w ziemię, dodatkowo utrudnia zadanie Big Grin

Fajnie, że próbujesz i wrzucasz masz za to mój szacunek a pkt dostaniesz jak przetrzymasz 3 sekundy Smile

Zastanawiam się dlaczego tylko Krzysztof podjął wyzwanie, wnioski nasuwają mi się dwa albo za łatwe ćwiczenia Smile albo za trudne Wink

dla tych osób które nie wiedzą jak stójkę "ugryźć" zamieszczam filmik może to coś pomoże Smile


ludziska zebrać się w sobie i działać czas ucieka!!! Wink
#15
Photo 

Siemka - nic innego z tego miesiąca nie jestem w stanie zrobić w domu ale chociaż to ;] Strasznie to nadgarstki wygina chyba, że coś źle robię?
#16

Film jest prywatny i nie możemy go obejrzeć Wink
#17

Już powinno być dobrze - został w wersji roboczej i nie zauważyłem ;]
#18

(2016-02-06, 21:30)BROWAReq napisał(a):  Siemka - nic innego z tego miesiąca nie jestem w stanie zrobić w domu ale chociaż to ;] Strasznie to nadgarstki wygina chyba, że coś źle robię?
Co do bolu... jezeli lokcie beda sie znajdowaly nad dlonmi bolu ine powineines odczuwac im barziej wysuniete do przodu tym wiekszy bol...
A tu podsumowanie:
#1 Stójka w skuleniu - 1 pkt.
Opis ćwiczenia:
Próba zaliczona gdy została wytrzymana 3 sek.

Charakterystyka próby:
- palce obciągnięte
- wzrok skierowany przed siebie
- stopy nie dotykają podłoża
- pięty i palce stóp złączone -0,1pkt

#2 Stójka z nogą do boku - 1pkt.
Opis ćwiczenia:
Próba zaliczona gdy stójka została wytrzymana 3 sek. po
oderwaniu nogi od łokcia

Charakterystyka próby:
- palce obciągnięte
- wzrok skierowany przed siebie
- stopy nie dotykają podłoża
- pięty i palce stóp złączone -0,1 pkt
- oderwanie jedenej z nóg (dowolnej) od łokcia,
wyprostowanie w stawie kolanowym, palce obciągnięte
- noga wyprostowana nie ma kontaktu z ręką


PODSUMOWANIE: cw #1 0,9 pkt
cw #2 0,9 pkt
polaczenie #1 i #2 1 pkt

2,8 pkt GRATULUJE Smile
no i oczywiscie szacuneczek za druga noge Smile - w wypadku remisu przesadzi ta druga noga Big Grin
#19

Poprawka- złączone pięty:
Hmm nie wiem czy tam 3 sek były, wiec druga poprawka:
A w styczniu jak zaczynałem to ćwiczyć to często lądowałem na twarzy i nie byłem w stanie utrzymać sekundy - rewelka.
#20

(2016-02-11, 20:47)BROWAReq napisał(a):  Poprawka- złączone pięty:
A w styczniu jak zaczynałem to ćwiczyć to często lądowałem na twarzy i nie byłem w stanie utrzymać sekundy - rewelka.

MAX pkt gratuluje!!! Szczególnie ucieszyło mnie zdanie na samym dole Smile SZACUNECZEK!!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości