Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zajęcia dla dorosłych w Gdańsku!
#1

Akademia Sportu Olimpijczyk prowadzi zajęcia z akrobatyki dla dorosłych.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 120min!
Koszt miesięczny to 150zł.
Istnieje możliwość uczęszczania jeden dzień w tygodniu (koszt ok 80-100zł ale nie wiem dokładnie)
Zajęcia odbywają się w czwartki o 18:00 i w soboty o 13:00 na znakomicie wyposażonej sali w Szkole Mistrzostwa Sportowego Olimpijczyk na ul. Porębskiego 4.
Prowadzącymi zajęcia są Dariusz Lipski oraz Marek Łyszczarz (członek kadry narodowej w gimnastyce)
Informacje i zapisy pod nr tel 506 850 645
POLECAM!!!

uprzedzając pytania zajęcia wyglądają mniej więcej tak: pierwsza godzina to rozgrzewka, ogólnorozwojówka, rozciąganie. druga godzina to elementy akrobatyczne (dostosowane do indywidualnego poziomu uczestnika) i na koniec obwód ćwiczebny.

sala wygląda tak:
[Obrazek: olimpijczyk_sala_20111119151_1_1_1.jpg]
[Obrazek: olimpijczyk_sala_20111119201_1.jpg]
[Obrazek: olimpijczyk_sala_20111119211_1_1.jpg]
[Obrazek: IMG_5136m_1_1_1.jpg]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#2

Adam kiedyś rozmawialiśmy i miałeś 100% rację co do tego miejsca Smile

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#3

Skoro prowadzi Łyszczarz, to aż się prosi namówić go na kółeczka Wink
#4

Dzisiaj obiecał kółeczka Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Pogadaj z nim czy nie zrobiłby nam seminarium z kółek Smile
#6

Czołem panowie,

orientuje sie ktoś może z forum czy zajecia w Akademii są tylko z akrobatyki, czy też jeśli chciałbym spróbować "czystej" gimnastyki to miałbym na zajęciach czegoś szukać?
Zadzwoniłem pod podany nr ale dowiedziałem się jedynie (od jakiejś pani) że w okresie wakacyjnym nie są prowadzone zajęcia.

pozdrawiam
Michał
#7

Jeśli zajęcia są prowadzone na "Olimpijczyku" to dostępne są wszystkie przyrządy a prowadzą przecież doskonali gimnastycy, więc chyba nie będzie problemu.
#8

Generalnie zajęcia są z akrobatyki, jednak Marka da się namówić na poręcze czy kółka Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#9

Dzięki za odpowiedź.
Właśnie chciałbym porozmawiać z prowadzącym zajęcia i się go podpytać o formę zajęć bo akrobatyka to mnie średnio interesuje: )
Macie może jakiś kontakt do tego instruktora i możecie go udostępnić?
#10

Najlepiej przyjdź na trening i sam się przekonaj jak to wygląda.
Zajęcia wyglądają mniej więcej tak:
1. rozgrzewka + baza
2. nauka elementów jak salta w przód, salta w tył, rundaki, fiflaki, przerzuty w przód. Na planszy, na ścieżce (fasttrack), na dużym batucie (trampolinie)
3. obwód siłowy na zakończenie

co do kontaktu z prowadzącymi to nie czuję się upoważniony do przekazywania ich prywatnych numerów telefonów. Możesz spróbować skontaktować się z nimi na FB.

W Gdańsku zajęcia z gimnastyki są jeszcze w http://www.lilgim.pl oraz www.gymshu.pl

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości