Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ćwiczenia na kółkach, podstawy cz. 1
#41
Tongue 

Kiedy sie mozna spodziewac kolejnego tutoriala?
Pytam, bo nie moge sie doczekac osiagniecia takiego poziomu Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin


"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#42

Heh, polecam zacząć od absolutnych podstaw, bo później jest tylko gorzej... Sam wiem, chciałem robić różne wagi, podpory, itp. W konsekwencji mam kontuzje. Najważniejsze są stawy. Teraz gdy się wzmacniam podstawami nawet gdy napinam maksymalnie ręce, nie czuję samych "kości" w stawach, tylko ładnie miękką tkankę. Wink Jeśli będziesz ćwiczył to może go osiągniesz. Jednak na to potrzeba lat. Oni robią to od dziecka.
#43

Darren właśnie udało nam się nawiązać współprace z nowym operatorem kamery Smile więc na dniach pojawią się nowe poradniki ! Szykujemy teraz Cz.2 ćwiczeń na kółkach poświęconą zwisom. Powiem trochę więcej o zwisie tyłem, przewrotnym, przerzutnym, wagach i paru ćwiczeniach do których wykorzystamy wcześnie wymienione pozycje !
#44

Rewelacja, dzieki

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#45

Cześć
Mam pytanie czy te kółka są dobrej jakości i można je polecić?
http://mtidea.pl/kolka-gimnastyczne-zest...ne-r2.html
#46

Tak, osobiście na nich ćwiczę i jestem bardzo zadowolony. Ponieważ trenuję na dworze były narażone na niskie temperatury i parę razy na deszcz. Mimo to nic się z nimi nie dzieje. Polecam tylko zainwestować w taśmy z podziałką metryczna, bo to duża wygoda.
#47

Oglądałem wersję przedpremierową części drugiej. Mrówek wrzucaj!!!
#48

Mrowka pewnie Sommer zmobilizowal, bo wydaje w lutym Rings 1 Big Grin

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#49

(2014-01-19, 12:43)Darren napisał(a):  Mrowka pewnie Sommer zmobilizowal, bo wydaje w lutym Rings 1 Big Grin

Mrówek dał nam niemal 9 miesięcy na opanowanie ćwiczeń z pierwszej części, już chyba każdy zdążył je opanować perfekcyjnie Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#50

Spoko, spoko. Mrówek ma teraz nowego kamerzystę i nie próżnuje. Mnóstwo krótkich filmów wrzuca, waga tyłem jest nakręcona i w trakcie montażu...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości