Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

drewniane niskie poręcze treningowe
#11

Wszyscy wiemy o co chodzi Smile
Ale po tym jak zrobiłeś obliczenia do iron crossa kłócić się nie będę Big Grin
#12

(2015-12-28, 13:16)Stary Człowiek i Może napisał(a):  
(2015-12-26, 20:25)KARLBAR napisał(a):  kolega będzie chciał się uczyć planche a tu jest kładziony większy nacisk niż masa ciała.

No trochę to podważa podstawy fizyki (mechaniki)Smile

Chyba, że jest to planche z obciążeniem albo jest wykonywane na planecie na której siły grawitacji działają mocniej niż na ziemi Smile
#13

zrób samodzielnie
~ 40 zł i 2h roboty

[Obrazek: d73j.jpg]
#14

dzięki za odpowiedzi i zdjęcie ładnych, drewnianych poręczy :-)

mtidea - mam Wasze kółka już chyba od 4 lat i bardzo z nich jestem zadowolony. w związku z tym czekam na Waszą ofertę niskich poręczy o przekroju FIG. Info pojawi się w pierwszej kolejności na stronie?
#15

(2015-12-28, 11:30)mtidea.pl napisał(a):  hej hej

No niestety tak to jest, że plany często się zmieniają szczególnie będąc firmą produkcyjną ciężko zaplanować datę pojawienia się nowych produktów. Mogę tylko powiedzieć że w styczniu rusza nowy sklep mtidea.pl, gdzie pojawią się już nowe poręcze zarówno stalowe w 2 rozmiarach jak i niskie drewniane właśnie do nauki stania na rękach. Przekrój żerdzi będzie najbardziej zbliżony do przekroju optymalnego zatwierdzonego przez FIG. W dużym skrócie lekko zbieżna elipsa ich ostateczny kształt będzie wyprowadzony ręcznie.
Wykonany je w technologii kółek gimnastycznych czyli na dłuższym odcinku będą odpowiednio wytrzymałe.

Pozdrawiam M.S. MTIDEA Smile

Mamy prawie marzec a nie widać ani nowego sklepu ani nowych poręczy. Jakiś update w tym temacie?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#16

Hej

Niestety wszystkie planowane terminy znowu zostały przekroczone. Zbyt wiele tematów dzieje się w jednej chwili, a obsługa bieżących zamówień to zawsze dla nas priorytet nr 1.

Na swoją obronę powiem tylko tyle, że już w tej chwili mamy ok. 15 nowości sprzętowych. Sklep jest już prawie na wykończeniu.
Tutaj niestety przepisy i ochrona danych osobowych robią nam nieźle pod górkę.

Na najbliższym seminarium pokażemy nasz 1 system treningowy, z możliwością rozbudowy o kolejne moduły.
Jest to unikalne rozwiązanie przydatne zarówno w gimnastyce, przygotowaniu motorycznym jak i w świecie szeroko pojętego fitnessu.

Co do poręczy temat ruszamy od razu po seminarium.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyrozumiałość Smile M.S. MTIDEA Smile
#17

Nie doczekałem się niestety więc zamówiłem na allegro. Dziś doszła przesyłka i mogę śmiało polecić http://allegro.pl/parallettes-paraletki-...85086.html

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#18

Pod gimnastykę trochę krótkie. Pół obrotu na nich nie zrobisz Wink
#19

(2016-08-09, 12:17)zahir napisał(a):  Pod gimnastykę trochę krótkie. Pół obrotu na nich nie zrobisz Wink

myślę, że wystarczy na allegro napisać wiadomość do sprzedającego i dostaniesz poręcze dowolnej długości kilka dni później (zapewne z małą dopłatą za materiał) Smile
W każdym razie na pewno nie potrwa to 8 miesięcy Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#20

Spoko, nie czekając na przygotowanie produktu przez Macieja prowadzimy rozmowy z innym producentem. Mam nadzieję, że będzie dostępny już niedługo. Mógłby być od ręki ale chcemy wypościć produkt przemyślany o znacznie większej funkcjonalności niż u konkurencji.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości