Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 !
#11

(2015-11-23, 03:45)dom_cyl napisał(a):  poziomka na ziemi trudna bo gdy ją robię to może nawet 1 cm dupy nad ziemią nie mam, chyba za krótkie ręce, co? Smile

Oczywiście, że za krótkie ręce. Musisz więcej na drążku wisieć ;p
#12

(2015-11-23, 03:45)dom_cyl napisał(a):  poziomka na ziemi trudna bo gdy ją robię to może nawet 1 cm dupy nad ziemią nie mam, chyba za krótkie ręce, co? Smile

biodra w tył, zablokowane łokcie, wypchnięty na maxa z barków, tutaj masz dokładniej wyjaśnione(nie do końca poziomka, ale wszystko to samo)

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#13

wypycham barki w dół jak tylko mogę Big Grin A co do poziomki to chcę zrobić tak, że tułów mam mniej więcej na równi z ciałem, a nogi powyżej poziomu. Zresztą jutro nagram filmik, jeśli znajdę ujęcie by dobrze tę różnicę zobrazować.
#14

Pierwsze ćwiczonko luzik, ale strasznie ryje czwórki [uda] to przechodzenie do poziomki, dużo trudniejsze od zwykłej poziomki.

Ostatnie miesiące spędzałem na siłowni w piwnicy. Kończenie się obciążenia do dwóch najważniejszych ćwiczeń jest chyba jasnym sygnałem, że trzeba się trochę pogimnastykować. Z czworogłowym uda jest tragedia, po pięciu powtórzeniach takiej poziomki mi się kurczy.

Bardzo fajne ćwiczenia!
#15

W każdym konkursie jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć Wink

Wszystko do poprawy ale pierwsze koty za płoty Smile

#16

No to ja w końcu wezmę udział w konfrontacjach Big Grin
#17

No to będzie ciekawie Smile
#18

Witam! A kiedy pojawią się informacje jak to będzie wszystko liczone ? chodzi np. czy ilość podciągnięć będzie dodawana do ilości poziomek ?? Pozdrawiam
#19

(2015-11-24, 13:17)zahir napisał(a):  W każdym konkursie jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć Wink

Wszystko do poprawy ale pierwsze koty za płoty Smile


Zahir zaliczam jedno powtórzenie, z powodu dotykania nogami podłoża.
Moja rada postaraj się od samego początku utrzymywać pozycję jak przy wysokiej poziomce, przez co jedyną pracę po za utrzymywaniem nóg jaką będziesz musiał wykonać to naciśnięcie na ręce do poziomki .

Przejścia do poziomki 1pkt

(2015-11-24, 14:25)wołodia napisał(a):  Witam! A kiedy pojawią się informacje jak to będzie wszystko liczone ? chodzi np. czy ilość podciągnięć będzie dodawana do ilości poziomek ?? Pozdrawiam

Wszystko w pierwszym poście Smile
#20

No właśnie przyjrzałem się jak Ty to robisz Smile Wkrótce poprawka Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości