Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co słychać na Legii
#1


Z racji tego, że zacząłem współpracę z jednym z warszawskich Crossfit Boxów, poproszono mnie o materiał poglądowy na temat tego co robię. Oczywiście nic nadzwyczajnego, bo okres przygotowawczy, ale można podsumować półtora roku budowania bazy ruchowej, czyli jak wyglądają efekty pracy w przypadku faceta w wieku 27 lat, 186 cm i 84 kg wagi.

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#2

mega Paweł. Smile Rozkroczka mocno na propsie, szkoda że przejść na poręczach nie pokazałeś i szpiczagi w fullu. Big Grin
#3

nie nagrywam czegoś czego nie potrafię na pewno i za każdym razem

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#4

Moim zdaniem powinieneś, nie zawsze wszystko wychodzi idealnie, człowiek to nie maszyna, a przejścia jak dla mnie masz obcykane znakomicie.
#5

"Perfection isn't necessary. Consistency is." Coach Sommer Wink
#6

Elegancko Smile Naprawde niezłe umiejętności..skłon pierwsza klasa.
Gratulacje!

Czemu masa Ci nie idzie..widziałem że niezła siłowa idzie Tongue
#7

czy ja wiem czy nie idzie, teraz to i tak nie ma znaczenia czy tyje czy nie, bo właśnie robię dużo siłówek, jak wejdę w technikę to i tak zbędne mięśnie zanikną. Nie przesadzajmy z tymi umiejętnościami to tylko podstawy żadnych konkretnych elementów

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#8

Co to za ćwiczenia na kółkach jedno- i oburącz od 2:45? - Co to jest i czemu służy?
#9

wkręty wzmacnianie rotacji barków do wykrętów w barach na kółkach w trakcie zamachu lub siłowego, cel jest wkręt siłowy ze zwisu

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości