Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Treningi w Bydgoszczy
#1

Witam. Poszukuję osób chętnych na treningi gimnastyczne w Bydgoszczy. Do dyspozycji sala Zawiszy oraz trener.
#2

Jak często, w jakie dni i za ile?
#3

W weekendy tez? Smile
#4

Na początek raz w tygodniu w godzinach wieczornych (około 19-20) dnia jeszcze nie znam, kwestia dogadania z trenerem. Niestety w weekendy nie ma możliwości, możliwe że coś się zmieni z czasem. Koszt około 10zł na trening (1h). Dokładne info będę miał w poniedziałek.
#5

Cześć Mik, ja ze swoją grupą jesteśmy chętni. Kiedyś jeździłem i była w środy od 19.30 do 21. I w soboty jakoś od 16. Jakby co, to jesteśmy chętni.
#6

A to ma być tak jak do tej pory, czy trener normalnie będzie prowadzić zajęcia?
Jak ja tam bywałem wcześniej, to było na zasadzie - rób co chcesz, a jak masz pytania to wal.
Ja bym wolał, żeby trener poprowadził cały trening normalnie. Smile
#7

Ja bym był chętny rownież, tylko, ze w tygodniu studiuje w innym mieście i zjeżdżam dopiero na weekendy
#8

Opcja "zrób to sam" już nie istnieje Smile trener będzie prowadził zajęcia, ale będzie też czas wolny na każdym treningu żeby tyrać wybrane elementy na wybranych przyrządach.
"KrzysiekIno" jak liczna grupa i co robicie ?
#9

Zajmujemy się SW/kalisteniką/gimnastyką. Niektórzy też akrobatyką. Chcę taki integracyjny wyjazd zrobić. Myślę, że max 10 osób będzie jak w większości przypadków. Wink Ten starszy Pan będzie prowadzić zajęcia?
#10

"Ten starszy Pan" jeszcze by Cię saltem przeskoczył, więc uważaj jak mówisz o Mistrzu :p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości