Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Treningi w Bydgoszczy
#11

Jeszcze jedno pytanko: czy na treningi będą mogły wpadać osoby "zapisane", czy każdy chętny?
Chodzi mi o to, że np. jak Jordan z CA swoim podopiecznym zaproponuje wypad na salę, to się zjedzie z 50 osób i ciężko wówczas robić trening, a słyszałem, że zdarzało się tak.
#12

Jacku, tam są starsi panowie dwaj. Big Grin Pewnie chodzi Tobie o A. Szajnę albo S. Różańskiego. Big Grin Nie mam jednak wątpliwości, że by przeskoczyli, ponieważ jestem niski! Wink Chodzi mi o Pana Stefana? Chyba tak ma na imię. Jednak również zna się na rzeczy i miło będzie z nim potrenować. Wink
#13

Max 12 osób na treningu, więcej nie będzie wpuszczanych. Jeśli przyjdzie 10 osób które są zapisane to dwie dodatkowo wpuścimy, więcej nie ma opcji. Zajęcia na 90% będzie prowadził Sławomir Różański. W poniedziałek poznam szczegóły Smile
#14

Oj to rzeźnia będzie. Big Grin Jakby co, daj znać ile zostało miejsc.
#15

Cały czas czekam na odpowiedź od trenera z Zawiszy. Jeszcze niestety nic nie wiemy.
#16

Sławek się nie odzywa? Interweniować?
#17

Jakbyś mógł, to pewnie. Będę wdzięczny.
#18

Ok. dzisiaj się z nim skontaktuję.
#19

Witam. Przepraszam za długi czas oczekiwania ale wszystko wreszcie ruszyło Smile spotykamy się co drugą niedzielę jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt.
#20

Wrzuć szczegóły w tym wątku, żeby inni użytkownicy mogli skorzystać (godziny, adres)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości