Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Do góry nogami" konfrontacje październik 2015
#21

(2015-10-26, 00:03)belu napisał(a):  Moja próba, zabierałem się do tego od początku miesiąca udało sie dopiero dzisiaj Smile
Ćwiczenie 1Tongueoziomka 5/5 technika, ogólnie 10/10
Czas utrzymania:5/5
Głowa neutralnie +1
Łopatki opuszczone +1
Łokcie zablokowane +1
Kolana zablokowane +1
Palce obciągnięte +1


Ćwiczenie 2: Skłon 4/4 technika, ogólnie 10/10
Czas utrzymania: 5/5
Brzuch wciągnięty
Miednica dobrze ustawiona
Głowa neutralnie
kolana zablokowane


Ćwiczenie 3:Stanie na rękach brzuchem do ściany 10/10
Palce obciągnięte
nogi złączone
kolana zablokowane
PPT
brzuch wciągnięty
barki otwarte(barki nad nadgarstkami)
łopatki uniesione
głowa neutralnie
łokcie zablokowane
palce ściskają podłogę


Ćwiczenie 4:Wznosy nóg w staniu na głowie
18 powtórzeń x 1pkt = 18pkt - 0.5*18=9=9pkt
Błędy: W każdym powtórzeniu pozycja końcowa jest na zgięciu, rozluźniając brzuch i stabilizując lędźwiami. Można kończyć nawet do jakichś 15stopni z nogami z przodu, ale nie za sobą, bo psujemy całą linię, jak widać brzuch idzie do przodu, a nogi są za nami, a powinien idealnie każdy staw być nad sobą. Najłatwiej popatrzeć na kostki, miednicę i głowę.
[Obrazek: J2hfMCZ.png]

Ćwiczenie 5: Scyzoryki w staniu na rękach
Poprawne powt: 1.5pkt, mały błąd 1pkt, średni błąd 0,5pkt, duży błąd 0pkt
Poprawne:1,2,5,6,7,9=6*1.5=9pkt
Mały błąd:3=1pkt
Średni błąd:4,10=0,5*2=1pkt
duży błąd:8=0pkt
Razem:9+1+1=11pkt

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#22

Witam.
Wrzucam w ostatniej chwili poziomke,skłon i stanie na rękach.



#23

@Kasper, bardzo ładnie, masz jeszcze tydzień żeby wrzucić resztę, konfrontację zaczęły się 8 X więc trwają do 8 XI.
Ćwiczenie 1Tongueoziomka 5/5 technika, ogólnie 10/10
Czas utrzymania:5/5
Głowa neutralnie +1
Łopatki opuszczone +1
Łokcie zablokowane +1
Kolana zablokowane +1
Palce obciągnięte +1


Ćwiczenie 2: Skłon 4/4 technika, ogólnie 10/10
Czas utrzymania: 5/5
Brzuch wciągnięty
Miednica dobrze ustawiona
Głowa neutralnie
kolana zablokowane


Ćwiczenie 3:Stanie na rękach brzuchem do ściany 10/10
Palce obciągnięte
nogi złączone
kolana zablokowane
PPT
brzuch wciągnięty
barki otwarte(barki nad nadgarstkami)
łopatki uniesione
głowa neutralnie
łokcie zablokowane
palce ściskają podłogę

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#24

Wow Marcin, mega wejście !
Miło Cię widzieć na forum !
#25

1. belu 40 pkt +5pkt za najładniejszy skłon=45pkt
2. Kasper 30 pkt +5pkt za poziomkę, +5 za stanie na rękach=40pkt
3. zahir 23 pkt
4. Mrówek 15 pkt

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#26

Czy konfrontacje trwają do 8 listopada 23:59:59? Czy do 7 listopada 23:59:59?
#27

Jeszcze dzisiaj cały dzień jest 8 listopada 23:59:59

Zamykam oficjalnie konfrontacje
1. belu 40 pkt +5pkt za najładniejszy skłon=45pkt
2. Kasper 30 pkt +5pkt za poziomkę, +5 za stanie na rękach=40pkt
3. zahir 23 pkt
4. Mrówek 15 pkt

Moje spostrzeżenia:
Szacunek dla wszystkich, którzy próbowali swoich sił, choć nikt nie wstawił kilku prób, więc trochę słabo to wygląda, bo każdy wstawia swój poziom, a nie pracuje przez ten miesiąc, więc bez sensu konfrontacje i ocenianie, jak i tak każdy raz wrzuca filmiki. Pytanie mi się nasuwa: Gdzie filmiki Dudo, Krzysztofa itp? jak nie ma banalnych ćwiczeń wytrzymałościowych to widzę, ze odpuściliście sobie, a przynajmniej tak to wygląda, bo wygrywaliście jednym ćwiczeniem. Zaraz ktoś napiszę, że próbuję być złośliwy, ale takie są fakty, czekałem na was w tych konfrontacjach, ale się zawiodłem. No nic, chciałem dobrze, słabo wyszło. Peace

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#28

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu a zwycięzców proszę o przesłanie adresów i rozmiarów koszulki Smile
#29

Moim skromnym zdaniem konfrontacja bardzo fajna... co do spostrzeżeń... wiem, że może ciężko ci będzie w to uwierzyć, ale żeby nagrać ten jeden filmik zbierałem się prawie miesiąc.. fakt mógłbym pocisnąć i poprawić to na co zwróciłeś uwagę, ale miałem nadzieje, że te konfrontacje to takie motywacje... ktoś zrobi ktoś machnie lepiej znowu podciągniesz znowu ktoś goni i tak to wygląda... no szkoda... może trafiło akurat, że ciężko z czasem, chociaż ja prześlę ci jeszcze niedługo poprawione to stanie na głowie Wink pozdrawiam
#30

Chciałem zrobić wszystkie ćwiczenia bez żadnego sprzętu, żeby każdy mógł nagrać. Ale się przeliczyłem.

@belu rozumiem, choć jako jedyny wstawiłeś wszystko za co szacunek.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości