Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iron cross
#31

(2013-10-17, 21:07)rafal napisał(a):  
(2013-10-17, 21:03)Jugger napisał(a):  Rafal moze chcialbys przyjac zamowienie na taki sprzet? Big Grin

Jugger, to żadna filozofia - każdy może to sam zrobić Smile

W sumie tak, tylko skad tego czasu wykombinowac Undecided Nawet sobote mam zajeta Undecided
#32

no proszę, link do tego wątku pojawił się na forum gymnasticbodies Smile
https://www.gymnasticbodies.com/forum/to.../?p=124177

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#33

Rafał, gratuluję Smile Weźmiesz udział w dyskusji?
#34

(2013-10-18, 21:50)zahir napisał(a):  Rafał, gratuluję Smile Weźmiesz udział w dyskusji?

No coś tam może dopiszę zaraz Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#35

Super, stajemy się coraz bardziej opiniotwórczy. Najpierw jeden producent kółek uznaje "klamry od plecaka" i wrzuca je do swojej oferty posiłkując się zdjęciem i argumentami jakie pojawiły się na naszym forum a teraz gymnasticbodies. NieźleSmile
#36

Hehe no niezle, mowie ci rafal otwieraj biznes, ale pamietaj, ze ja pierwszy zlozylem zamowienie, promocja dla pierwszego klienta mnie moze zlapie Big Grin
#37

(2013-10-19, 13:18)Jugger napisał(a):  Hehe no niezle, mowie ci rafal otwieraj biznes, ale pamietaj, ze ja pierwszy zlozylem zamowienie, promocja dla pierwszego klienta mnie moze zlapie Big Grin

zbytnio cenie swój czas, żeby mi się opłacało samemu robić. No chyba że zamówię kontener gotowych z Chin Wink
hmmm... trzeba o tym pomyśleć Cool

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#38

Rafał, jestem ciekawy jak wypadnie Twój trenażer przy tych które jutro zaprezentuje Mt Idea Smile
#39

znowu relaks w piwnicy, efekt można zobaczyć na fotce.

plusy w stosunku do drabinki:
+ więcej poziomów trudności (9)
+ więcej możliwych ćwiczeń - jest możliwość przechodzenia do zwisu przerzutnego, z którego można robić np przejście do wagi tyłem + przejście do rozpięcia albo opuszczanie do samolotu

minusy w stosunku do drabinki:
- nieco większy koszt (minimalnie, choć ja użyłem sporo materiału z odzysku więc nie wyszło mnie to drożej niż drabinka)
- gabaryty - zmieści się do plecaka, ale zajmuje sporo miejsca. waga dzięki zastosowaniu sklejki nie jest duża.

We wtorek crash testy Cool

[Obrazek: ht7d.jpg]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#40

Rafał, podziwiam w Tobie żyłkę majsterkowicza. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości